Letní koupaliště Sletiště otevře zítra brány!

Letní koupaliště Sletiště zítra přivítá první návštěvníky nové sezony. 

Ty přivítá nový padesátimetrový bazén i zrekonstruované hřiště pro minigolf. Po dobu rekonstrukce prostoru před Městským stadionem Sletiště je vstup na koupaliště možný dvěma způsoby: Po panelové cestě vedoucí za sportovní halou a aquaparkem. Tuto cestu můžete využít, pokud přicházíte z ulice Sportovců ve směru od Rozdělova. Z tohoto směru ale není možné zajet na parkoviště před Sletištěm. Panelová cesta navíc slouží pro technickou obsluhu, zásobování a zaměstnance SAMK, proto při pohybu dbejte zvýšené opatrnosti.
Přes Městský stadion Sletiště. Pokud přicházíte z velkého parkoviště před Sletištěm nebo z ulice Sportovců ve směru od ulice Petra Bezruče, využijte cestu přes Sletiště. Vstoupit do něj můžete buď zadní branou u křižovatky Sportovců / P. Bezruče nebo boční branou se závorou z ulice Sportovců. Protože hlavní vstupní branou Sletiště nebude možné projít. Dojďete až k zadní brance u atletické haly. Městský stadion Sletiště je otevřen od 6 do 22 hodin. 
Provozní doba: pondělí - neděle  (9.00 - 20.00 hodin). Prodej vstupenek končí v 19.15 hodin dle provozního řádu. Na pokladně je možné platit mimo hotovostí také běžnými typy platebních karet (VISA, MAESTRO, Edenred Ticket Benefits® Card, Gusto Karta). 

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí