Kladenský volejbal připravil pro děti špičkové vyžití na písku!

V rozdělovském klubu Vavřinec jsou v červnu vyhrazeny středeční odpoledne pro děti, které si chtějí zkusit beach volejbal.

A nejen to. Zkušení volejbaloví trenéři pod dohledem extraligového hráče Jiřího Kraffera zapojí všechny děti ve věku od 6 do 18 let do pestré pohybové aktivity na písku. Po tréninku obdrží každé z dětí od klubu pozornost na památku.
Dospělý doprovod dostane od pořadatelů kávu zdarma a s ní mohou posedět v příjemném prostředí obklopeném zelení nabité sportovním duchem.
Koho beach volejbal chytí za srdce, má možnost od září v této krásné, leč fyzicky náročné hře, v kladenském klubu pokračovat a zdokonalovat se. Termíny bezplatných tréninků jsou 9. a 16. června. Bližší informace najedete na webové adrese www.kladno.volejbal.cz.

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí