Vědecká knihovna zve dnes na unikátní koncert

Středočeská vědecká knihovna v Kladně nabízí dnes ve své budově veřejnosti vystoupení polské skupiny The Sound Pack (19.00 hod.).

Členové polského jazzového vokálního kvarteta The Sound Pack jsou výherci různých polských či mezinárodních jazzových soutěží, zkušení a uznávaní muzikanti, lektoři na jazzových hudebních akademiích v Katovicích, Vratislavi a Poznani. Jejich projev odkazuje na tradici amerických pouličních vokálních souborů z éry swingu i modernějších souborů Manhattan Transfer nebo New York Voices.
Kvarteto The Sound Pack přiveze do Kladna, na svůj první koncert v Česku, americké jazzové standardy i skladby v polštině, vše samozřejmě ve vlastních úpravách. Vokální výkony celého kvarteta jsou prvotřídní a prezentují úžasnou úroveň mladé polské jazzové generace. Polský jazz patří od 70. let standardně na evropskou špičku, proto je dobré slyšet a vidět live kapelu, která v tomto trendu pokračuje. Celý koncert je velkým potěšením od první do poslední písničky. Je to lahůdka, nejen pro znalce jazzových vokálních skupin. Nenechte si vystoupení ujít! 
Vstupné: 200 Kč (studenti a ZTP 90 Kč).

-red-
Foto: archiv TSP


Počasí Kladno

Předpověď počasí