Kino Hutník uvádí tři lákavé premiéry

Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu - Počátek, Malá mořská víla a Muž, který stál v cestě. To jsou dnešní filmové premiéry na programu kladenskéh kina Hutník.

Film Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek přivádí ságu Saint Seiya poprvé na velké plátno. Když Seiya při jednom ze soubojů nevědomky využije svých mystických sil, o nichž zatím neměl ani tušení, ocitne se ve světě válčících svatých, ve světě prastarého magického výcviku a reinkarnované bohyně, která potřebuje jeho ochranu. Pokud má přežít a zaujmout právoplatné místo mezi Rytíři zvěrokruhu, bude muset přijmout svůj osud a obětovat úplně vše.
Hrají: Makkenjú Arata, Madison Iseman, Famke Janssen, Sean Bean, Mark Dacascos, Nick Stahl, Diego Tinoco.
Nejbližší termíny promítání: dnes (19.15 hod.), pátek (19.15 hod.), sobota (19.45 hod.), neděle (17.00 hod.).

Muž, který stál v cestě vypráví strhující příběh lékaře a politika Františka Kriegla. Zachycuje dramatické události 21. srpna. 1968, kdy byl v noci společně s čelními představiteli KSČ (Alexander Dubček, Oldřich Černík, Josef Smrkovský, Josef Špaček, Bohumil Šimon) zatčen a unesen do Moskvy. Byl jediným československým politikem, který se v zajetí i pod hrozbou likvidace postavil Leonidu Iljiči Brežněvovi a nepodepsal Moskevský protokol, dokument, jenž znamenal souhlas s okupací Československa. Filmové drama v hlavní roli s Tomášem Töpferem odhaluje zrůdnost komunistického režimu se zaměřením na hrdinu Pražského jara a nejvyhrocenější úsek jeho života i novodobých dějin Československa.
Hrají: Tomáš Töpfer, Zuzana Mauréry, Adrian Jastraban, Alois Švehlík, Jiří Ployhar, Daniel Heriban, Přemysl Bureš, Jaroslav Mendel, Miroslav Táborský, Zuzana Kajnarová.
Nejbližší termíny promítání: dnes (18.30 hod.), pátek (16.30 a 19.00 hod.), sobota (16.30 hod.), neděle (19.15 hod.).

Malá mořská víla je oblíbený příběh Ariel, překrásné a zvídavé mladé mořské víly toužící po dobrodružství. Nejmladší a zároveň nejsvéhlavější z dcer krále oceánů Tritona touží poznat svět na souši, a tak vyplouvá na hladinu. Při jedné z takových výprav se zamiluje do šarmantního prince Erika. Přestože mají mořské víly zapovězeno stýkat se s lidmi, Ariel se rozhodne poslechnout své srdce. Uzavře dohodu se záludnou mořskou čarodějnicí Uršulou, která jí umožní poznat život na souši, ale přitom tajně usiluje o Arielin život, jakož i královskou korunu jejího otce.
Hrají: Halle Bailey, Melissa McCarthy, Jacob Tremblay, Javier Bardem, Daveed Diggs, Awkwafina, Jonah Hauer-King, Noma Dumezweni, Lorena Andrea, Lin-Manuel Miranda.
Nejbližší termíny promítání: dnes (13.20, 15.30 a 16.15 hod.), pátek (13.20 a 16.00 hod.), sobota (10.25, 10.55 a 13.55 hod.).

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí