V kině Hutník Noční klid naruší Šílený Max

V kladenském kině Hutník se dnes promítají dvě premiéry. Furiosa: Sága Šíleného Maxe se podělí o zájem diváků s Nočním klidem.

Anya Taylor-Joy a Chris Hemsworth hrají ve filmu Furiosa: Sága Šíleného Maxe, který natočil oscarový režisér George Miller, a který je očekávaným návratem do kultovního dystopického světa, jenž vytvořil před více než 30 lety ve velkofilmech o Šíleném Maxovi. Miller se nyní znovu vrací se zcela novým originálním, samostatným akčním dobrodružstvím, které odhalí původ mocné postavy z několikanásobně oscarového celosvětového trháku Šílený Max: Zběsilá cesta.
Hrají: Anya Taylor- Joy, Chris Hemsworth, Tom Burke, Angus Sampson, Daniel Webber, Nathan Jones, Goran D. Kleut, Lachy Hulme, CJ. Bloomfield, Rahel Romahn, Robert McFarlane, David Collins.
Nejbližší termíny promítání: dnes (15.45, 16.45 a 19 hod.), pátek (16.45 a 19.00 hod.), sobota (16.35 a 19.45).

Nočí klid je portrét člověka, který ve strachu o osud společnosti a všeobecného ohrožení sám sebe vyžene ze společenství lidí. Dobře situovaný muž středního věku, při návratu ze zahraniční cesty na letišti náhodou zahlédne podezřele vypadajícího mladíka tmavé pleti. Výměna pohledů a pár slov spustí postupně se stupňující sled událostí. Rozpoznal přicházející Zlo, kterému je třeba čelit, a podléhá hrůzám, jež si sám vytvořil?
Hrají: Pavel Gajdoš, Judit Pecháčková, Michal Isteník.
Nejbližší termíny promítání: dnes (20.00 hod.), pátek (17.00 hod.).

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí