Dream Body Fitness, to je sen všech vyznavačů pohybu

Stovky lidí už v Kladně objevily špičkově vybavenou posilovnu Dream Body Fitness se sídlem v Oaze. Vede ji David Fechtner(23), který je nejen spolumajitelem, ale zároveň nejlepším kladenským kulturistou současnosti. Závodník i trenér, který má rád dokonalost ve všem, co dělá. Tomu také Dream Body Fitness ve všech směrech odpovídá. 

Ve světě fitness jsem úplný začátečník. Jak se o mě postaráte?
Všechno začíná u vstupu. Musíte se zastavit u našeho baru. Za ním na vás čeká proškolený, plně profesionální personál, který vám poradí jak se po fitnessu pohybovat, jak cvičit, tak i s výživou, stravou nebo s vhodným oblečením na fitness sport. V samotném cvičebním prostoru jsou k dispozici každému až tři trenéři. Ti vám rádi poradí. Stejně jako se sportovní výživou, která je v naší nabídce co do výběru a nabídky na Kladensku v největším množství.

Kolik mě jejich rady budou stát?
Pokud nepotřebujete cílený pravidelný trenérský přístup či konzultace, tak samozřejmě takové rady nestojí žádné peníze. Našim zákazníkům věnujeme náš čas ochotně a rádi. 

Vaše fitness je co do vybavení velmi bohaté. Mohu se jako začátečník spolehnout, že se mezi stroji a pomůckami neztratím?
S orientací vám pomůžeme směrem od nejlepšího místa, odkud je dobré s cvičením u nás začít. Každá partie těla má u nás své místo. Najdeme vám spolehlivou cestu, abyste se hned na jejím začátku nezničili a neodradili se sami od pravidelného pohybu nebo silového cvičení. Trénink musí mít nějaké parametry a ten začátečnický není výjimkou. 

Dream Body Fitness v Oaze navštěvují v hojném počtu vrcholoví sportovci, hokejisté, fotbalisté, plavci a mnoho dalších. Proč si vás oblíbili?
Protože si všichni u nás našli prostor, který jejich sportu téměř dokonale vyhovuje. Rozvíjí si u nás koordinační schopnosti, výbušnou sílu, hluboký stabilizační systém, dynamiku i svalový objem. V kardio zóně máme patnáct strojů, dalších sedmdesát je v hlavní části fitnessu, zájemci mají k dispozici špičkově vybavenou cross zónu a jako jediní v Kladně nabízíme i veslovací trenažéry. 

Je pravidelné cvičení u vás finančně náročné?
Náročné to není ani pro studenty či seniory, natož pak pro běžné pracující. Ceny permanentních karet začínají na sedmi set padesáti korunách za měsíc, bez časového omezení návštěvy. Všem vycházíme vstříc také otevírací dobou, která je každý den od sedmi hodin ráno do deseti hodin večer. Nabízíme firemní členství, členství sportovním klubům a výhodné vstupy mají také záchranné složky. Nenajdete mnoho posiloven, kde i v sobotu a v neděli otevírají již v sedm ráno. Také platební podmínky máme nejlepší ze všech. Můžete k nám přijít úplně zdarma na kartu Multisport, zaplatit stravenkami od firmy Sodexo nebo využít firemního kreditu od společnosti BenefitPlus. Přijďte si k nám zacvičit. Více informací najdete na adrese www.dreamfitness.cz.

Jan Murárik

dreamradek

Radek Smoleňák, hokejová star, patří mezi pravidelné hosty DBF (na snímku s Davidem Fechtnerem).

dream1a

dream1b

dream1c

dream2

dream3

dream4

dream5

dream6

dream7

dream8

dream9

dream10

dream11

dream12

dream13

dream14

dream15

dream16

dream17

dreamkonec

dreamkonec2


Počasí Kladno

Předpověď počasí