Novinka od Toyoty jde v Kladně na dračku

Na první pohled může připomínat kupé, ovšem tenhle pětidveřový crossover vychází z robustního základu vozů SUV. Jmenuje se Toyota C-HR a je to extravagantní fešák. Vynikající pocit z jízdy (můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti, pozn. red.) je založený jednak na skvěle zpracovaném interiéru včetně sedaček, jednak na excelentním podvozku. „C-HR se u nás téměř neohřeje,“ říká Martina Vinšová, prodejce kladenské pobočky Toyoty Lowman. 

O novinku Toyoty je obecně v Česku obrovský zájem. Proč bych měl jako zákazník pro typ C-HR jet právě k vám?
Protože v Kladně se zákazníkům věnujeme jak dlouho potřebují. To je rozdíl například proti některým mnohem větším prodejcům, kde na vás nemají tolik času. U nás zažijete vstřícnější přístup, dostanete o vozidle více podrobnějších informací. Zákazník je pro nás velmi vážený host. 

Splníte mi i ta nejsložitější přání, nebo mne odkážete na internetové stránky či různé druhy katalogových nabídek?
Odpovíme vám na všechny vaše otázky ohledně nabízených vozů Toyota a rozhodně vás neodmítneme odkázáním na jiné informační zdroje, abychom od vás měli pokoj. Vypracujeme vám veškeré modifikace i s veškerou kombinací příslušenství, s nabídkami úvěrů, operativních leasingů se servisem i bez servisu. Skutečně málokde se vám budou věnovat tak jako my v Kladně. Jsme z prodejců Toyoty výjimeční také v tom, že vás automaticky seznámíme s podrobnou cenou servisních služeb. Doporučuji, aby se nejen vaši čtenáři k nám přišli na vystavené modely a zvláště pak na C-HR podívat. 

Můžu od vás s C-HR odjet okamžitě?
Okamžitě můžete samozřejmě odjet s vozem, který je u nás vystavený k okamžitému prodeji. Pokud chcete jiný typ, pak nejdříve se svým vozem od nás odjedete za deset dnů. Budete-li požadovat specifikaci, která právě není v centrálním skladu, potom od nás se svým novým vozem odjedete nejpozději za měsíc a půl. Nyní čekáme vozy k okamžité nabídce. Ty, které teď u nás vidíte, jsou prodané. 

Proč bych si měl vybrat právě model C-HR?
Protože s C-HR dostanete absolutní světovou špičku ve svém segmentu.

Více informací: www.toyota-lowman.cz a na adrese Unhošťská 3287, Kladno – Kročehlavy.

Jan Murárik

toyotazen

toyotazena

toyotazenauvnitr

toyotazadek


Počasí Kladno

Předpověď počasí