Seznamte se s hybridními vozy Toyota na akci Hybridní revoluce

Přijďte se svými přáteli a rodinou na předváděcí akci s názvem Hybridní revoluce, která se bude konat 14. září na parkovišti u nákupního centra Metropole Zličín. Hlavním programem celé akce je představení hybridní technologie a testovací jízdy s hybridními modely Toyota. Užít si zde můžete i spoustu zábavy díky zábavnému doprovodnému programu pro malé i velké.

Velkolepá moderovaná předváděcí akce včetně podia s velkou LED obrazovkou pro promítání novinek hybridních vozů a technologií automobilky, s doprovodným programem pro děti i dospělé, proběhne od 14 do 19 hodin.

Testovací jízdy, simulátor nárazu nebo simulátor opilosti
Vyzkoušet si můžete na vlastní kůži simulátor nárazu na trenažéru nebo brýle simulující opilost. Uvidíte zásah hasičů i záchranné služby při vyproštění osob z havarovaných vozidel. 

O zábavu se postará doprovodný program
Zábavu pro všechny zajistí U-rampa – VSA Extreme - show 4 hod, BMX, skate, koloběžky včetně workshopů. Zasoutěžit si můžete v soutěži pro muže o roztlačení hybridního vozu Toyota RAV4 a pro ženy roztlačení hybridního vozu Toyota Yaris. Chybět zde nebude ani velká autogramiáda přední české kapely SLZA s focením a prodejem merchandisingu. 

A jaká bude zábava pro děti a teenagery? 
Nezapomenutelný zážitek z téhle předváděcí jízdy budou mít jak vaši nejmenší, pro které bude připravený skákací hrad a roztomilý klaun s malováním na obličej a tvorbou balónkových zvířátek, tak větší děti, které si mohou vyzkoušet stříkání graffity na určenou mobilní plochu na téma Toyota Louwman a hybrid.

- red -

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí