Mladým čertům se v in-line hokeji daří

Kladenští Čerti v letošní sezoně válí především v mládežnických kategoriích. K tomu pro děti uspořádali celorepublikový turnaj. 

Capri-Sun, jak se turnaj jmenuje, se nehraje na výsledky a konečné pořadí, ale je určený předně pro hráče z řad žáků začátečníků. Na druhé ploše kladenského zimního stadionu pořádání velel trenér a šéf Čertů Vladimír Kameš starší. "Je potěšující, že se k nám sjela družstva z mnoha koutů republiky. Že jim za to stálo jet na jednodenní turnaj třeba až z Moravy. My jsme postavili dva týmy. Jsem moc rád, kolik dětí se do in-line hokeje hlásí z celého Kladenska," uvedl pro Vaše Kladno.

Čerti i "čertíci" si v právě rozehrané sezoně vedou velmi slušně. V kategorii přípravek patří čertům v západní divizi třetí místo ze šesti, v mladších žácích jsou druzí, v šestičlenné tabulce západní divize najdete starší žáky na páté příčce, první "flek" ve své divizi drží dorostenci, junioři ztrácejí z druhého místa na první Přerov tři body a muži v extralize bojují o lepší umístění, než je aktuální desátá příčka z dvanácti. 

-red-

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí