Hattrick kanonýra Ráce pomohl Slovanu

V deštivém víkendovém počasí se střetli fotbalisté Slovanu Kladno s SK Buštěhrad.

Šlo o vcelku vyrovnané utkání, kdy v prvním poločase měli mírnou převahu domácí. Hosté se ke své první střele dostali až v patnácté minutě. A tak udeřili domácí, poprvé ve 25. minutě Rácem. A o deset minut později znovu, krásnou střelou z hranice velkého vápna se trefil Kříž. Do kabin se odcházelo za stavu 2:0.

Ve druhém poločase hosté trochu přidali a bylo to na jejich výkonu znát. V 50. min. přišel pro domácí trest v podobě pokutového kopu, který Křisťan proměnil. Utkání se tím vyrovnalo a hosté se dostali trochu do sedla. Nicméně už za čtrnáct minut bylo vše jinak, když zkušený Rác proměnil trestný kop a bylo to zase o dva góly. Jenže přišla 72. minuta, útok hostí a druhá penalta, kterou proměnil Radko, a bylo to opět jen o gól. Tento stav vydržel do 86. minuty, kdy se k míči dostal Rác a svou třetí brankou v zápase upravil konečný výsledek na 4:2.

Sestava Slovanu: Dvorovčík, Stoklasa, Pokorný, Hvězda, Hnízdil, Bělohlávek, Pavlosek, Kříž, Brádka, Tyburec, M. Rác