Dva zásahy a dvě červené ve Lhotě

Utkání 9. kola III. třídy mezi SK Lhota "B" a Slovanem Kladno přineslo dvě červené karty a vítězství domácích 2:0.

Zápas začali lépe domácí. Hosté nastoupili do utkání více opatrně a tak do desáté minuty měl domácí celek jednoznačnou převahu. Poté se osmělil i Slovan a hra se postupně začala vyrovnávat. Bohužel, do utkání začal vstupovat nepřesnými výroky rozhodčí Kalík a jako správně proškolený sudí první žlutou kartu vytáhl již v 16. minutě za kritiku své osoby. Stejný hráč si kritická slova neodpustil ani o čtyři minuty později, a protože předseda svazu zavelel k větším trestům, rozhodčí neváhal, kanonýr Rác viděl žlutou kartu podruhé a poroučel se do sprch. I přesto Slovanisté utkání nevzdali a ve 22. minutě se Bělohlávkovi podařilo vsítit vedoucí branku. Rozhodčí však k překvapení všech zapískal faul a branku neuznal. Obě družstva si pak vytvořila několik šancí, nicméně do kabin se šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu a nebylo poznat, že jedno z mužstev hraje přesilovku. Šance se střídaly na obou stranách a Slovan dlouho držel naději na bodový zisk. Až do 75. minuty, kdy po standardní situaci Slovanu z rychlého protiútoku vstřelil vedoucí branku domácí Rohla. Ani poté to hosté nevzdali a trenér Valta poslal na hřiště čerstvou krev se snahou o vyrovnání. To se však nepodařilo a naopak Lhota Vydrou v 84. minutě přidala druhý zásah. V 87. minutě došlo ještě k druhému vyloučení, tentokrát na straně domácích, ale to už se na výsledku nic nezměnilo.

Sestava Slovanu: Hnědkovský, Stoklasa, Pokorný, Hvězda, Hnízdil, Bělohlávek, Valenta, Pavlosek, Brádka, Rác,Tyburec M.