Neporazitelný SK si poradil s Louny

SK Kladno vs. Seko Louny 1:0 (1:0). Kladenský tým prodloužil šňůru zápasů bez prohry na devět.

Zatímco tabulkově se potkal čtvrtý tým s osmým, na šance bylo utkání vyrovnané. Šťastnější z něj po konečném hvizdu rozhodčího odcházeli domácí, kteří díky třem získaným bodům jsou v tabulce na dosah druhé příčky (čtyři body za Neratovicemi).
Kladenští mohli vsítit osm branek, ale až na Šímovu přesnou trefu z 27. minuty všechny ostatní vyložené šance trestuhodně zahazovali. Na druhé straně dva tři góly Lounům za svá záda nepustil výtečný Pettík, nejlepší hráč duelu. Naštěstí pro fanoušky SK patří Kladnu. Škoda jen, že další výborný hráč Dostál, prý po sezoně zamíří zpět na pražskou Duklu...
Příští sobotu čeká SK derby ve Slaném (17.00 hod.).

Sestava SK: Pettík – Borák, Kolářský, Balšánek, Ježdík, Javorek, Procházka, Dostál, Pospíšil, Říha, Šíma (ve druhém poločase střídali Rendla, Slabý, Čížek, Šnobl).