Kladno z Březové body neveze

Olympie Březová vs. SK Kladno 1:0 (0:0). Kladno je po šestém kole v neúplné tabulce divizní skupiny B blíže jejímu středu než její špici.

Kladeňáci hráli v druhém poločase delší dobu proti deseti, když Kafku v poslední chvíli zastavil protivník jen za cenu červené karty. Přes početní převahu se jim však nepodařilo srovnat střeleckou mušku. Marnost podtrhl gól inkasovaný tři minuty před koncem. Zajímavostí je asistent trenéra Václav Kalina mezi náhradníky.
„Dneska nám chyběla kvalita. Musíme se z toho poučit, protože nás příští týden čeká velmi těžký soupeř,“ konstatoval asistent trenéra Tomáš Procházka. V sobotu 17. září Kladno hostí špičkový tým z Loun (10.15 hod.).

Sestava SK: Pettík - Borák, Rendla, Pechr, Kolářský, Balšánek, Růžička, Slabý, Blažek, Kafka, Šnobl (Procházka, Kalina, Ježdík).