Hostouň si proti Vltavínu pojistila historické postavení a už hlásí první změny

Sokol Hostouň vs. LOKO Vltavín 0:0. Hostouňští přezimují na šesté příčce tabulky ČFL, což je jejich nejlepší průběžné sezonní umístění v historii klubu. 

Poslední podzimní kolo začalo za krásného slunného počasí a dohrávalo se za husté mlhy. A stejně tak vypadal fotbal. První poločas diváky bavil, druhý uspával. Utkání bylo naprosto vyrovnané i na šance. Oba gólmani vytáhli po jedné pěkné robinzonádě a poté je zachránila branková konstrukce, kterou rozezvučely povedené střely.
Hostouňští sokolové předvedli ke konci podzimu parádní jízdu. Posledních pět duelů neprohráli, tabulkou vyjeli ze suterénu do luxusních pater, a díky tomu o hráče v zelenobílých dresech začíná být zájem ve vyšších soutěžích. Sokoly nyní čeká především individuální příprava. Nástup k tréninkovému drilu je v programu klubu určený na polovinu ledna příštího roku. Už je prý jisté, že se trenérské seskupení obejde bez Maria Ličky, který míří do zahraničí. 

Sestava Sokola: Tetour - Charvát, Bízek, Krunert, F. Novák, Neruda, Habovda, Contreras, Vlasák, Miker, Fotr (Pančev, Zahranychnyy, Januška, Hájek, Mentberger, Paulizzi, Hucek).
Diváků: 120.

Jan Murárik

vit
Větší pozornost než fotbal sklízel David Vitásek, hvězda reality show a gólman, který chce hrát za Hostouň


Počasí Kladno

Předpověď počasí