Kladenský SK hraje v přípravě dobře. Dnes to poznalo Hořovicko

Kladenský SK sehrál na městské umělé trávě druhý přípravný zápas na jarní část divizní sezony. Po dobrém výkonu porazil divizní Hořovicko 2:1.

Soupeř sice měl jen hrstku náhradníků, ale to nic nemění na výborném výkonu domácího celku. Kladno svého protivníka často nepustilo ani za půlící čáru natož pak ke svým gólmanům. Ovšem na neproměněné vyložené šance utkání SK na celé čáře prohrálo. Hostům stačil ojedinělý podařený výpad k vápnu SK, aby zapsali čestný úspěch. Do hořovické brány se ve druhém poločase trefili Šnobl s Pihrtem. „Hráli jsme dobře, škoda neproměněných šancí,“ shrnul povedené vystoupení trenér SK Jan Procházka.
Na příští sobotu si kladenský tým pozval mužstvo Záp (10.00 hod.).

Sestava SK: Cimrman – Veiner, Kolářský, Javorek, Daníček, Čermák, Balšánek, Růžička, Procházka, Šíma, Kafka. Druhý poločas: Vokoun – Borák, Abrham, Noll, Čížek, Dostál, Holub, Slabý, Fedorišin, Šnobl, Pihrt.