Kladno nadělilo bůra, Hřebeč čtyřku a Hostouň inkasovala trojku

Divizní celky z kladenského okresu dnes dopoledne nadělovaly příděly, třetiligová Hostouň překvapivě doma padla.

Kladno hattrickem Hampla poslalo domů poslední Nespeky s porážkou 1:5. V posledním podzimním kole bude SK na hřišti pražského Újezdu bojovat o potvrzení konečného druhého místa před jarními odvetami.
Ve Hřebči vládne o výhře 4:1 nad fotbalově nepříjemným Štětím s podzimem spokojenost. Tu může příští týden divizní nováček vyšperkovat výhrou v Chebu, která není nereálná.
Zato v Hostouni mají fotbaloví sokolové po prohře 0:3 o čem přemýšlet. Hosté z Domažlic totiž nastříleli všechny branky v rozmezí tří minut prvního poločasu! I přes druhou prohru v řadě je Hostouň v tabulce ČFL skupiny A na prvním místě. Za týden se na hřišti pražské Slavie utká s její rezervou o titul lídr podzimu. Slávisté mají za sokoly odstup dvou bodů.