Potvrzeno: Skalák z SK do Hostouně

Nedostatek kvalitních gólmanů trápí mnoho fotbalových týmů od třetí ligy dolů. Nejinak je tomu například v divizní Hostouni. V Sokole jsou nuceni rychle řešit náhradu za nemocného Romana Pavlíka. Dnes se tímto směrem Hostouni povedl přestup Lukáše Skaláka (20) z kladenského SK.

Lukáš se do Kladna vrátil loni v létě po skončení angažmá v teplické juniorce. Ovšem do branky špičkového divizního klubu se neprosadil a podzim prakticky proseděl na lavičce náhradníků. Nyní po něm tedy sáhla okresní konkurence. "Zatím s ním počítáme pro naše béčko. Pokud nedojde k nějaké další změně, neuzdraví se třeba Roman Pavlík, zřejmě Lukáš s námi v sobotu jako dvojka pojede do Libiše. S kladenským klubem jsme se domluvili, že jednání o Lukášovi budou pokračovat po skončení jarní části soutěže," uvedl pro Vaše Kladno šéf Sokola Jiří Hondl.

"Ne že bych z toho byl nadšený, ale beru to jako realitu. Lukáš se u nás neprosadil, navíc si v těchto dnech prý našel práci, která mu nedovolí častější účast na trénincích, takže pro něj je tohle cesta, jak u brankářského řemesla zůstat," dodal šéf kladenského klubu Josef Drahota. 

 - mur -


Počasí Kladno

Předpověď počasí