V Rokycanech řádil hostouňský Kabele

Hostouň v přátelském utkání rozdrtila Rokycany na jejich hřišti 6:1 a v jejích barvách poprvé střelecky řádil Jiří Kabele.

Do desáté minuty vedl Sokol už o tři branky a předváděl podle očitých svědků koncentrovaný výkon s kvalitní herní disciplínou. Do konce poločasu přidali Hostouňští ještě branku a domácí nechali také jednou skórovat. K žádnému gólu už je ovšem nepustili po změně stran. Zápas dotáhli k výhře plně ve své režii a nováček týmu exkladenský útočník Jiří Kabele (na snímku) naplní týmovou pokladnu za svůj hattrick jistě pěknou částkou...

"Kabeleho jsme moc chtěli. Ukázal, že je to hráč do kvality," konstatoval spokojený šéf Sokola Jiří Hondl.

Góly: Kabele 3, Viduna, Gončarenko, Trnka

Sestava Sokola: Pettík - Šupina, Burant, Marek, Krupička, Gončarenko, Čurda, Kabele, Krndžija, Hájek, Trnka (střídali Viduna za Buranta, Hanuščík za Trnku, Šilhan za Hájka, Mach za Krndžiju, Kudrna za Pettíka a Dukát za Krupičku).