Fotbalový SK bral v Boru dva body

Kladenský tým přijel na sever Čech takřka s polovinou základní sestavy, a přesto dokázal vybojovat po penaltovém rozstřelu dva body, když v běžné hrací době utkání skončilo 1:1.

Kladenští, bez zraněného Veselého, nemocného Suchého a Tesaře, kterému nedovolily odjet pracovní povinnosti, od sedmnácté minuty bušili do týmu, který hrál bez vyloučeného hráče v deseti. A přes množství šancí bušili až na Kafku marně. "Celý zápas to byla v našem podání hra na jednu bránu. Pálili jsme jednu šanci za druhou, ale ke Kafkovi se už žádný střelec nepřidal. Spokojený rozhodně nejsem," uvedl trenér Kladna Jan Pejša.

"Na to, jakou jsme měli převahu, jsou dva body ztráta," doplnil Tomáš Procházka.

Sestava SK: Kleimond - Bartoš, T. Procházka, Hanzlík, Borák, J. Procházka, Růžička, Šíma, Čížek, Kafka, Kroutil (střídal v druhém poločase Nesládek za J. Procházku).