Kladenský SK má za sebou Ostrou

Kladenští fotbalisté poprvé na jaře prohráli. V Ostré zvítězil druhý tým divizní skupiny B nad SK 1:0 (1:0).

Sérii bez porážky Kladenským utnul celek, který po zimní přestávce svými výsledky zřejmě míří na post lídra tabulky. Hosté měli v nohách středeční zápas v Úvalech a v Ostré soustředili zbylé síly spíše než na útočení na zisk bodu ze zajištěné obrany. Tu také domácí až na jeden okamžik marně dobývali. Kladenští, když zkrotili na kopačkách některou z přihrávek, si v jejich vápně vytvořili dvě situace, které se dají nazvat šancemi. Obě v prvním poločase nevyužili Čížek respektive Bartoš.

Kladenští fotbalisté sehrají doma příští středu dohrávku 17. kola s Českou Lípou (17.00 h.).

Sestava SK: Tesař - Kalina, Suchý, T. Procházka, Borák, Hanzlík, Bartoš, Šíma, Kafka, Čížek, Nesládek (v druhém poločase střídal Tóth Nesládka).