Sokolové v poháru postoupili

Předkolo MOL Cupu zvládla Hostouň na jedničku. Tým pražského přeboru Duklu Jižní Město porazila  2:1 (1:1).

O vedení domácích ve třicáté minutě rozhodla hrubá chyba v rozehrávce sokolů před vlastní bránou. Do té doby měli více ze hry i možností vstřelit gól. Ovšem obě Kulhavého střely skončily na hrudi gólmana Dukly. Hostouňští pět minut na to ukázali, že jsou z vyšší soutěže. Perfektně sehranou kombinaci doťukl Linc do odkryté brány.

Pražany o poločasu zřejmě polili živou vodou. Dva pokusy zneškodnil Kudrna, jeden skončil na tyči. Co se domácím nepovedlo v hostouňském vápně, to stoprocentně proměnili v tom svém. Vlastni gól poslal sokoly do vedení a vlastně i do prvního kola. V něm se 15. srpna Sokol střetne doma s třetiligovým Vyšehradem.

Sestava Sokola: Kudrna - Hanuščík, Dunderovič, Trapp, Vašák, Marek, Věchtík, Kulhavý, Linc, Vedricht (Pettík, Stojka, Dukát, Lohoyda).