Kladno se rozloučilo třemi body

Fotbalisté kladenského SK v posledním domácím utkání na podzim porazili Chomutov 2:0 (1:0).

Přestože hosté přijeli pouze s dvanácti hráči, nezatáhli se před své vápno, ale pouštěli se do presinku až před Tesařem. 

Jejich útočné choutky mohla potrestat dvojice Procházka - Čížek. Prvně jmenovaný vysunul kladenského kanonýra ideální uličkou do sóla, které skončilo vysoko nad břevnem. Jak dát gól a moc se přitom neunavit, to předvedli Chomutovští v poslední minutě poločasu. "Malá domů" přeskočila Švejdovu kopačku a Kladno rázem vedlo. 

Po obátce hosté v útočné aktivitě nepolevili a Tesař musel řešit dvě ožehavé situace. Na druhé straně Čížek zahodil druhé sólo, Pechr trefil gólmanovy nohy a Kalina sám před brankou přestřelil. Že v Kladně zůstanou tři body ujistil fanoušky na tribunách sudí, který v 82. minutě odpískal penaltu po faulu na unikajícího Pospíšila. Hanzlík ji chladnokrevně proměnil. 

Kladenští dorostenci rozhodně v podzimní části sezony nepropadli a SK má na čem stavět. Kladno v patnáctém kole jede na hřiště Březové. 

Sestava SK: Tesař - Kalina, Suchý, Hanzlík, Borák, Holub, Pechr, Růžička, Čížek, Šima, V. Procházka (Pospíšil, Nesládek, Stříška, Krsek, Abrham, Richter, Vokoun).

Diváků: 164

Jan Murárik 


Počasí Kladno

Předpověď počasí