Kladenské legendy kvitují jmenování Otakara Vejvody trenérem Rytířů

O čem se měsíc zpátky mluvilo jako o hotové věci, to se ve středu odpoledne potvrdilo. Novým hlavním trenérem hokejových Rytířů je Otakar Vejvoda mladší. Od odchodu z Kladna v devadesátých letech žil a trénoval na různých úrovních ve Švédsku. Zajímalo nás, jaká byla reakce bývalých hráčů Kladna, když se tuto novinku dozvěděli.

Tomáš Mikolášek (hrával s Vejvodou a Paterou v jedné lajně před vznikem legendární Blue Line): Mám z toho velkou radost. Když jsem to volal své mámě, tak si nejdřív myslela, že jde o Martina, bratra Oty. Určitě se budu chodit dívat, jak mu to trénování Kladna jde. Je to skvělá volba Jardy Jágra!
Pavel Patera (Vejvodův spoluhráč z Blue Line): Jarda Jágr tímto rozhodnutím nešlápl vedle! S Otou řešíme často hokej a Kladno na jeho jmenování jenom získá.
Vladimír Kameš (mistr světa z roku 1985): Otovi přeju hodně úspěchů.
Milan Nový (legenda kladenského i světového hokeje): Z jeho jmenování mám velmi dobrý pocit. Jen doufám, že mu Jarda Jágr sežene dobré posily...
Radek Gardoň (Vejvodův spoluhráč z devadesátých let): Přeju mu hodně štěstí. Rozhodně to nebude mít jednoduché. Na střídačce bude stát hokejová osobnost, ze které budou mít hráči patřičný respekt.
Libor Procházka (Vejvodův spoluhráč z devadesátých let): Pro Kladno je to skvělá volba. Nepřekvapuje mě, že se Jarda Jágr pro něj rozhodl. Znají se od malička a Jarda vsadí nejen na jeho zkušenosti nasbírané z trénování ve Švédsku, ale i na Otovy lidské vlastnosti.
Jan Kruliš (Vejvodův spoluhráč z devadesátých let): Jsem rád, že na nabídku Kladna Ota kývnul. Jenom jsem zvědavý, jak bude fungovat chemie mezi ním a Jardou Jágrem, který je zvyklý rozhodovat o hře během zápasu. Ota vnese do kladenského áčka úplně jiný pohled na trénování i hokej. K Rytířům vlastně přichází cizinec, i když je Kladeňák.
Jan Neliba (Vejvodův trenér z devadesátých let): Pro mě to je příjemná zpráva. Doufejme, že to bude klapat.
Milan Ruchař (Vejvodův spoluhráč z devadesátých let): Překvapuje mě rozhodnutí Oty Vejvody, že se rozhodl opustit kariéru ve Švédsku.

Jan Murárik


Počasí Kladno

Předpověď počasí