Rytíři prohráli v Kolíně. To není dobrá zpráva před baráží...

SC Marimex Kolín vs. Rytíři Kladno 5:2 (1:1, 1:0, 3:1). Kladenští hokejisté mají za sebou první ze dvou přátelských utkání s Kolínem před baráží o udržení extraligy. 

Porážka s týmem z dolní části tabulky druhé nejvyšší soutěže není pro extraligové Kladno dobrá zpráva. Rytíři na kolínském ledě sice dostali poslední dvě branky v době, kdy hráli vabank, ale i bez nich by prohráli...
Kolínští hráli s velkou chutí, předpokládejme, že s podobnou, s jakou proti rytířům vlítne do zápasu jejich barážový soupeř. To je pozitivní zkušenost pro kladenský tým, který začal ladit formu na první barážový duel 16. dubna. Do té doby se s Kolínem střetne ještě jednou, v úterý 28. března na svém ledě (18.00 hod.).

Branky a nahrávky: 16. Pajer (Sklenář, Moravec), 33. Pajer (Naar), 44. Moravec, 59. Pajer, 60. Morong – 10. Bláha (Kehar), 56. Pytlík (Slováček).
SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Gaspar, Čáp, Piegl (A), Kukla, Naar, Niko, Hampl, Jelínek – Novák, Koukal (C), Král (A) – Sklenář, Moravec, Pajer – Šedivý, Morong, Lang – Síla, Matějček, Gajda.
Rytíři Kladno: Brízgala (Jordán) – Babka, Kehar, Ticháček, Sotnieks, Veber, Slováček – Kubík, Plekanec (C), Jágr – Brodecki, Beran, Indrák – M. Procházka, Zikmund (A), Filip – Michnáč, Pytlík, Bláha.
Diváků: 2708.

Jan Murárik
Foto: Marimex Kolín

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí