Rytíři narazí na rozjetý Mountfield

Po domácí prohře s Plzní se dnes (18.00 hod.) hokejoví Rytíři střetnou v Hradci Králové s tamním Mountfieldem.

Mountfield má v současnosti výbornou formu. Z pěti posledních zápasů vyhrál čtyři a podlehl jen Třinci (3:5). Vše bez nastavení základní hrací doby. Na hradeckém štítě zůstaly České Budějovice (4:1), Litvínov (2:0), Mladá Boleslav (3:0) a Karlovy Vary (4:3).
Rytíři drží šňůru pěti utkání bez zisku jediného bodu. V nich vsítili maximálně tři branky a celkem inkasovali 25 gólů. V úvodním vzájemném duelu sezony vyhrál Hradec Králové na Kladně 4:3 v prodloužení. Za rytíře dvakrát skóroval Tralmaks, jednou Procházka. Asistovali Klepiš, Jarůšek, Ticháček a Plekanec. V minulé sezoně prohrálo Kladno na východě Čech 7:8 v prodloužení (góly Procházka, Kubík, 2x Brodecki, Beran, Plekanec, Klepiš) a 2:4 (góly Procházka a Kubík).
Tip pro sázkaře: Mountfield je jednoznačným favoritem. Kurz na jeho výhru je 1,5:1. Doporučujeme vsadit počet branek v základní hrací době. Šest a více lze vsadit v kurzu 2,2:1.