Kladenský výběr vyhrál v Paříži hokejový turnaj

Výběr Kladenska ovládl v Paříži místní hokejový turnaj veteránů.  

V konkurenci dvou francouzských, českých, finských a rakouských mužstev neprohrál tým Kladenska ani jeden zápas. S několika vychytanými nulami byl kladenský gólman Marcel Kučera jasnou turnajovou jedničkou. "Poskládali jsme tým šikovných hráčů a moc šancí jsme soupeřům nedali. Turnaj byl výborně organizovaný a ve třech dnech jsme kromě krátké prohlídky města viděli také jedno utkání české reprezentace," informoval bývalý trenér kladenských brankářů a jednatel společnosti SAMK.

Kladenští se na konci turnaje mohli pochlubit také nejlepším střelcem a obráncem. Mezi kanonýry kraloval s devíti zásahy útočník a provozovatel autoservisu Martin Kuthan. "V jednom utkání se mi podařilo skórovat i pětkrát. Hrálo se jen osmnáct minut hrubého času, takže s těmi góly jste museli pospíchat," smál se bývalý hráč Kladna. 

"Nejtěžší na turnaji byly dlouhé pauzy mezi zápasy. Těžko jsem se pak dostával do tempa, ale dařilo se," doplnil s úsměvem bek Jan Kruliš a kapitán týmu Zdeněk Eichenmann dodal: "Hrálo se nám pohodově, měli jsme dobrou partu. Takové rychlé akce mám nejraději."

Sestava Kladenska: Kučera - Kruliš, Pospíšil ml., Kuthan, Eichennman, Skála, Šimánek, Roubal, Petržíla, Suchopárek, Folprecht, Křivánek.

Jan Murárik

kladnocestou

Cestou na stadion míjeli Kladenští svou ceduli...

kladnokladensko

Kladensko na ledě

kladnokladensti

Kladenští se chystají fandit na MS

kladnomartin

Martin Kuthan s trofejí pro vítěze turnaje

logokladnozapodporymesta


Počasí Kladno

Předpověď počasí