Z Benátek je žralok venkovních zápasů!

Kladenští hokejisté se dnes večer (18.00) utkají s týmem Benátek nad Jizerou. Třetím celkem odspodu Chance ligy.

Ovšem to neznamená, že jsou hosté venku za otloukánky. Pět ze šesti posledních utkání na ledě soupeře totiž vyhráli! A navíc v posledním vzájemném utkání Rytíře doma porazili... Poslední dva zápasy mají hosté za šest bodů, když přehráli venku Prostějov a doma Kadaň. Přesto se hned tak bodově z třetí příčky od konce nevyhrabou. Poruba na dvanáctém místě má o osm bodů více, Kladno na třetím pak o propastných dvaatřicet. Zatímco však Kladenští mají v současné době potíže se zdravotním stavem zadáků, Benátky posílily útok o mladého sparťana Jiřího Černocha.

Bilance vzájemných utkání v této sezoně hovoří i přes prohru 1:3 ve prospěch Rytířů. Ti vyhráli zbývající dva zápasy 5:1 a 6:3. Střelecky se v nich zaskvěl čtyřgólový Kubík, nejvíce přihrávek, čtyři, nasbíral bek Říha. Nejvíce kanadských bodů, pět, si na konto připsal Kubík.

Pro sázkaře: Kladno vždy vyhrálo první třetiny, druhé třetiny pokaždé skončily remízou, Benátky vyhrály jedinkrát poslední dějství.