Kladenští volejbalisté jsou v semifinále! Pomozte jim dál

Volejbalisté o play off nepřišli. Na stránkách volejbalového svazu je v těchto dnech rozehrané virtuální play off. Svými hlasy můžete dostat Kladno do finále!

Když zadáte ve vyhledávači odkaz https://www.facebook.com/UNIQAextraligamuzi/?, najdete u sebe zalomená loga týmů Karlových Varů a Kladenských orlů. V tomto odkazu je dle pokynů svazu možné týmům dávat hlasy. Z každé unikátní adresy jeden. Nelze tedy odklikat pro své oblíbence desítky či stovky hlasů z jednoho počítače.
Kladno prošlo s více než šestnácti sty hlasy přes čtvrtfinále s Brnem. Ostatně na Brno si orli věřili i v reálném čtvrtfinále. Ovšem soutěž počátkem března, jako všechen soutěžní sport, ukončila pandemie koronaviru. V semifinále tedy kladenští fanoušci bojují alespoň na dálku proti fandům Karlovarska. Uzávěrka semifinálového boje je zítra v jedenáct hodin dopoledne. Poté se dozvíme finálovou dvojici. Druhé semifinále je složené z týmů Českých Budějovic a Liberce.
„Do hlasování se zapojili také příznivci dalších kladenských klubů z jiných sportovních odvětví a několik desítek mimokladenských fanoušků orlů. S takovou fandovskou základnou bychom Karlovarsko mohli vyřadit,“ těší se na výsledek trenér Milan Fortuník.

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí