Orli můžou v Bosně oslavit postup

Kladenští orli vs. Radnik Bijeljina 3:0 (25:18, 25:19, 25:15). Kladno má nakročeno k postupu do třetího kola poháru CEV.

I když skóre jednotlivých setů tomu neodpovídá, zápas měl z pohledu domácího fanouška podobně jednostranný děj jako nedávný extraligový duel se Zlínem. Orli jsou v takové fazóně, že za týden v Bosně a Herzegovině by neměli mít s postupem do dalšího kola žádný vážný problém. Ovšem podmínkou je uhrát alespoň dva sety. Žádný a jediný protáhne utkání do zlatého setu...„Přestože se soupeř ve druhém i třetím setu zlepšil, měli jsme zápas pod kontrolou. V Bosně nás sice čeká velmi bouřlivé prostředí, ale já pevně věřím, že máme zaděláno na postup,“ uvedl Milan Fortuník, prezident klubu Kladno volejbal cz.
Soupiska orlů: Seppӓnen, Zajíček, Platačs, Gonçalves, Graham, Neves, libero Fernández, (Šálek, Imamura, Kyjanica, Čeketa, Hýský).