Změny autobusových linek v Kladně po dobu konání dnů města

Do nedělní půlnoci, respektive do pondělí 7. 9., se kvůli kladenským slavnostem mění nebo již změnil provoz některých autobusových linek.


Linka 610 ve směru od Tržnice již od středy obsluhuje zastávku Divadlo a je ukončena v zastávce Autobusové nádraží (před informační kanceláří). Neobsluhije zastávku Vrbenského, nám. St. Pavla a Zádušní. Ve směru Tržnice neobslouží zastávky Zádušní a nám. St. Pavla, na svou trasu se napojí v zastávce Autobusové nádraží (v ulici Dukelských hrdinů).
Linka 605 ve směru z centra od zastávky Náměstí Svobody obslouží zastávku Gymnasium a Central, na svou trasu se napojí v zastávce J. Hory. Neobslouží zastávku Autobusové nádraží a Divadlo. Opačný směr do centra se nemění.
Linka 609 ve směru z centra pojede mezi zastávkami Náměstí Svobody a Pod zámkem ulicemi Kleinerova, Petra Bezruče, Generála Klapálka, Dukelských hrdinů a Slánská. Všechny pravidelné zastávky budou obslouženy. Opačný směr do centra se nemění.

Změny linek PID od pátku 4.9. od 14,00 hod. do ukončení provozu v neděli 6.9. 
Linky 555, 618, 619 625 pojedou ve směru od náměstí Svobody do zastávky Autobusové nádraží ulicemi Kleinerova, Petra Bezruče, Generála Klapálka a Dukelských hrdinů. Všechny pravidelné zastávky budou obslouženy. Opačný směr se nemění.
Linka 624 pojede ve směru od náměstí Svobody do zastávky U Bondyho ulicemi Kleinerova, Petra Bezruče a Generála Klapálka, na svou trasu se napojí v zastávce U Bondyho. Neobslouží zastávku Autobusové nádraží. Opačný směr se nemění.
Linky 306, 307, 322, 626 a 630 pojedou ve směru od Sítné do zastávky Autobusové nádraží ulicemi Petra Bezruče, Generála Klapálka a Dukelských hrdinů. Neobslouží zastávky Gymnasium a Náměstí Svobody. Opačný směr se nemění.
Linka 386 pojede ve směru od zimního stadionu do zastávky Autobusové nádraží ulicí Petra Bezruče, Generála Klapálka a Dukelských hrdinů. Neobslouží zastávky Gymnasium a Náměstí Svobody. Opačný směr se nemění. 

Změna dopravního režimu v prostoru autobusového nádraží pro linky PID od pátku 4.9. od 14,00 hod. do ukončení provozu v neděli a zahájení ranního výjezdu v pondělí se ruší nástupiště 1 – 12. Výstupy a nástupy do jednotlivých linek se posouvají pod tato nástupiště. Autobusy budou projíždět dočasným parkovištěm pro návštěvníky slavností.

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí