Na co se můžete příští týden těšit?

V naší nové pravidelné upoutávce vám, našim čtenářům, nabídneme letmý výčet článků, které jsme pro vás na příští týden připravili. Byla by přece škoda, kdybyste přišli o zajímavé informace, rozhovory a fakta.

Hned v pondělí se v rubrice Tvář týdne představí primátor Kladna Milan Volf. Jaký je jeho názor na současnou situaci v kladenském hokeji? Proč muselo dojít k personálním změnám v kladenském divadle? A jak hodnotí současnou komunální politiku?
Fotbalový trenér Zdeněk Hašek se na chvíli objevil v Kladně. Jak dopadla jeho snaha o získání dvou hráčů z SK, kteří měli posílit Viktorii Žižkov?

V úterý, v naší pravidelné rubrice, představíme další z kladenských putyk. Tentokrát jsme zavítali do Dříně, konkrétně do hospody U Páva. A pozveme vás také na jízdu Tří králů (viz foto), kterou web Vaše Kladno podporuje.

Ve středu společně s námi navštívíte trénink kladenských volejbalistů a ve čtvrtek jejich kapitán, Borek Fokt, prozradí nejbližší cíle týmu.

Na kus řeči jsme pozvali také fotbalistku divizního Libušína a nejlepší hráčku týmu Kateřinu Nedvědovou. O její služby stála pražská Slavia, ale ona se rozhodla jinak. Jak? Přečtete si v pátek.

Spanilá jízda volejbalových kadetek Vavřince pokračuje, o tom se přesvědčíte v sobotu. A v neděli již na vás čeká oblíbený horoskop se šťastnými čísly do sportky.

Foto: Tvrz Libušín

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí