Na co se můžete příští týden těšit? Třeba co dál čeká hokejové Rytíře...

V naší pravidelné upoutávce vám, našim čtenářům, nabídneme letmý výčet článků, které jsme pro vás na příští týden připravili. Byla by přece škoda, kdybyste přišli o zajímavé informace, rozhovory a fakta.

Nový týden otevřeme zprávou o vyhlášení výsledků 13. ročníku soutěže "www škola Kladno 2015" a bohatou fotogalerií, přidáme další tip na zajímavého pejska Jonáše na Bouchalce, který čeká na adopci, a upozorníme na motoristické svízele na náměstí Jana Masaryka. Trenér Rytířů Jindřich Lidický (na snímku) se krátce ohlédne za nepovedeným play off a prozradí, jaké jsou jeho nejbližší plány. A město chystá rekonstrukci náměstí Jana Opletala v Rozdělově. Co všechno se tu změní?

Úterý vás zavede do hospody U Friedrichů, jejíž historie sahá až do 19. století. Pozor, SAMK hlásí poslední volná místa v připravovaném příměstském velikonočním táboře pro děti od 5 do 15 let. S přihláškami proto neváhejte. Vypravíme se na hokejbal na zápas Alpiqu s pražským Kertem a díky nám se dozvíte, že kladenský volejbalista Dan van Haarlem je v hledáčku nizozemského reprezentančního trenéra!

Ve středu naši respondenti v pravidelné rubrice Otázka týdne zodpoví dotaz, zda se obávají islámské víry. Zavedeme vás do Centralu, kde je výstava o historii Kladenského divadla a nabídneme byt ve Vodárenské ulici.

Ve čtvrtek se dozvíte, že v populární pivnici Na Štěpánce obnovili turnaj v Lóře a pozveme všechny milovníky společenských událostí na Ples sportovců.

Páteční ráno naservíruje sportovní úspěch Jakuba Ibla na turnaji ve Slovensku a dále si přečtete velký rozhovor s Evženií Sychrovskou, vedoucí psího útulku na Bouchalce.

V sobotu se už na vás těší Bára a její Liškoviny a v neděli náš horoskop.

V týdnu se určitě také dozvíte žhavé informace z volejbalového play off a z fotbalu, vrátíme se k filmové Klapce 2016 a přineseme další novinky. A i nadále můžete zasílat svoje dotazy primátorovi Kladna na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na stejný e-mail poslat gratulace vašim známým, příbuzným apod. Zveřejnění je zdarma, tak směle do toho!

Pohodový příští týden Vám přeje

Vaše Kladno

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí