Na co se můžete příští týden těšit?

V naší pravidelné upoutávce vám, našim čtenářům, nabídneme letmý výčet článků, které jsme pro vás na příští týden připravili. Byla by přece škoda, kdybyste přišli o zajímavé informace, rozhovory a fakta.

Hledáte-li nového psího společníka, zastavte se na Bouchalce. Na nové páníčky, nejlépe postarší pár, tam toužebně čeká Jack. Malíř, výtvarník a hudebník Jan R. Go nyní vystavuje svoje obrazy v galerii Kladenského zámku a věřte, jeho díla jsou skutečně zajímavá! A Sport hotel Sletiště navštívil slavný plavec Jan Bidrman, jehož rekordnímu výkonu je věnován jeden z hotelových pokojů. To vše se dočtete v pondělí.

V úterý se dozvíte, že pokud hledáte práci ve službách, máte šanci v Divadelní kavárně a restauraci Sport hotelu Sletiště. Podíváte se do sportovní pivnice U pošty, které vévodí černý Kozel. První storytelling v profesionálním divadle - Malá indiánka - se uskuteční v Divadle Lampion. Že nevíte, o co se jedná? Napovíme, že je to znovuobjevení dávné tradice vyprávění. A o nejbližší budoucnosti kladenského hokeje bude informovat Pavel Patera (na snímku).

Středa přinese pozvánku na ples zdravotníků, v naší pravidelné anketě se dozvíte, zda by naši respondenti uvítali více bezpečnostních kamer v kladenských ulicích a sportovní gymnázium vyhlásilo osobnosti roku 2015.

V dalších dnech přineseme odpověď nadporučíka Strieborného, tentokrát na téma nutná obrana. Věděli jste, že zdaleka už neplatí, že kdo dá první ránu, je automaticky považován za útočníka? Info o nizozemském souboji Terezy Dvořákové, podíváte se na záběry z ragby vozíčkářů, ohlédnete se společně s námi za velikonočními trhy v Kladně, nebude chybět horoskop a další zajímavé články a tipy.

A i nadále můžete zasílat svoje dotazy policejnímu nadporučíkovi Striebornému na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na stejný e-mail zaslat gratulace vašim známým, příbuzným apod. Zveřejnění je zdarma!

Úspěšný zkrácený pracovní týden Vám přeje

Vaše Kladno

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí