Kurzové sázky na nových adresách. V Naganu si už nevsadíte

V Kladně v současné době započala v sázkových kancelářích akce „škatule, hýbejte se“. Pokud provozovatel kurzových sázek neprovozuje zároveň hrací automaty, musí se jeden z nich ze současné provozovny přestěhovat na samostatnou adresu. V těchto dnech odstartovala stěhování mezi prvními společnost Tipsport.

Například v populární restauraci Nagano na náměstí Sítná si už kurzovou sázku nepodáte. Tipsport přestěhoval kancelář do kulturního domu vedle kina Hutník. První sázející v nových prostorách přijímá právě dnes. Nový zákon, který zakazuje provozovat několika firmám na jednom místě hazard či sázky, vejde sice účinně v platnost (hernám dojedou k poslednímu únoru licence, pozn. red.) od  března příštího roku, ovšem společnost Tipsport využívá už nyní možnosti k novým pronájmům ve vhodných prostorách.

„V Naganu zastupujeme společnost Tipgames, což je jiná firma než Tipsport. Proto se přestěhoval Tipsport a ne hrací automaty či ruleta. Stěhování se dotklo také naší provozovny na Okrsku, která je uvnitř kopií Nagana. Uvolněný prostor po kurzových sázkách zatím vyplníme terči pro šipkaře, aby na nich mohli hrát své soutěže, a k tomu tam přidáme španělský fotbálek,“ informoval Vaše Kladno Václav Šafránek, jeden ze zástupců Nagana. 

Stejné stěhování čeká všechny stávající kanceláře s kurzovými sázkami, které přijímají hostinští například u výčepu a zároveň v provozovně fungují hrací automaty. 

Jan Murárik

naganouvchodu

U vchodu je koutek s kurzy

naganovnaganu

V Naganu je v těchto místech prázdný prostor


Počasí Kladno

Předpověď počasí