Týden vědmy Johany. Kozorozi, užívejte si života!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Beran 21. 3. – 20. 4.
Všem Beranům slavícím příští týden narozeniny přeji všechno nejlepší! Pondělí bude provázeno vaší nerozhodností a vyčkáváním a nic na tom nezmění ani Slunce ve vašem znamení. Dá se předpokládat, že budete více či méně ve špatné náladě, netrpěliví a přitom ani nebudete vědět, co vlastně chcete. Pokud to půjde, tento den nic neřešte, jednání odložte. Slavíte-li příští týden narozeniny, určitě se nevyhnete malé rekapitulaci předešlého roku. Připomenete si, co se vám povedlo, ale také oblasti, kde jste jen tápali a nebyli schopni se pohnout dopředu. A tak mám pro vás jednu radu - v den svých narozenin a celý týden poté ve „staré Číně“ lidé vyhledávali samotu, vybavovali si chvíle dětství, mládí, a procházeli se v duchu celým předchozím životem. Hledali odpovědi na to, proč se udály některé věci a z toho negativního si brali ponaučení.
Ve středu a ve čtvrtek si s vaším vládcem pohraje Luna, což rozptýlí vaši pozornost tak, že se každou chvilku můžete pouštět do nějaké jiné záležitosti, ale nic nedokončíte. Večer nebudete moc usnout, nejen vinou velké únavy, ale i kvůli špatnému svědomí, že jste nic nedotáhl/a do konce. Neděli prožijete pod ochranou planety lásky, tak si jí řádně užijte.
Pozor na nervy, zlomeniny a oběhový systém. Skopci s vysokým tlakem, nezapomínejte na své léky.
Čísla do loterie: 15, 18, 22, 28, 34, 49

Býk 21. 4. – 20. 5.
Příští týden vám přeje, budete vždy na správném místě v pravý čas. Srdečnost, vřelost a úsměv na tváři budou vaší oporou po celý týden. Dalo by se říci, že to nemůže být lepší, a pokud na své lepší časy zatím ještě čekáte, právě jste se dočkal/a. Využijte zajímavých příležitostí a možností. V rámci svého štěstí se ale nezapomínejte podělit s ostatními. Občas se totiž dostáváme na správná místa díky správným lidem. Nezapomínejte tedy na ně. Od pondělí do středy věnujte svoji pozornost oblastem obchodu, prodeje, nákupům a podobně. Všichni, kdo mají něco společného s obchodem nebo s čísly, mají možnost vydělat. O víkendu zaměřte svou pozornost na rodinu a příbuzné, kteří se vás již delší dobu snaží upozornit na to, že ve vašem životě není jen práce. A mají pravdu. Zanedbával/a jste je opravdu ostudně, takže zatáhněte za pomyslnou ruční brzdu a více relaxujte společně se svými blízkými. 
Čísla do loterie: 1, 2, 8, 12, 24, 42

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Pondělí až středa - jestli očekáváte pomoc, může se stát, že vůbec nepřijde. Podobná situace vás může potkat, i pokud si chcete půjčit peníze. Neuchylujte se k dluhům, spíše se snažte uskrovnit se a nemít žádné zbytečné výdaje. Příští týden vás nabádá k šetření a realistickému náhledu na veškeré finanční dění kolem vás. Od čtvrtka do soboty si užijte pozornost, kterou vám věnuje váš partner. V práci však můžete zaznamenat útlum a nedostatek energie. Budete mít pocit, že všichni zkoumají a hodnotí vaše chování a jednání, není to však tak docela pravda. Mnohdy totiž pracuje vaše fantazie daleko víc, než si umíte představit. Neděli věnujte vycházkám a návštěvám přátel. Pozor na záněty všeho druhu, hlavně v oblasti břicha a očí.
Čísla do loterie: 3, 7, 9, 15, 17, 33

Rak 22. 6. – 22. 7.
Pro mnohé Raky by mohl být první týden v dubnu ve znamení převratných novinek, důležitých zpráva či rozhodnutí. Budete ovšem možná trpět mírnou nespavostí, omezte proto všechno, co příliš povzbuzuje. Od pondělí do středy budete mít skvělou příležitost něco vytvořit rukama či napsat třeba povídku nebo báseň. V tyto dny budete naladěn/a na duchovní záležitosti. Večerní poslech hudby, divadlo nebo dobrá kniha vás obohatí. Čtvrtek až sobota – je dost pravděpodobné, že byste mohl/a dostat nějakou nabídku, o které budete minimálně přemýšlet. Zachovejte si ale nejen zdravou vůli, ale i zdravý rozum. 
Čísla do loterie: 4, 8, 12, 22, 31, 39

Lev 23. 7. – 23. 8.
Ne všechno bude vyloženo oblázky, ale v zásadě byste vstup do aprílového měsíce měl/a vnímat sice akčně, ale celkem pozitivně. V zaměstnání vás budou zřejmě čekat nějaké novinky, které se vám asi nebudou moc zamlouvat, ale smiřte se s tím. Snažte se z toho získat nové poznatky pro sebe. Rozplánujte si čas a snažte se plán dodržovat, nezapomínejte v něm na rodinu a odpočinek. První dva dny si hlídejte emoce, především pokud máte ve svém okolí nějakého „vodníka“.  Ryby a Raci vám budou brnkat na nervy. Do konce týdne se podle hvězdiček nic zásadního neděje a tak si zkuste i vsadit. Můžete se těšit na drobnou výhru či neočekávané peníze. Pozor na močový měchýř. Nepolehávejte po mezích, jsou ještě studené. 
Čísla do loterie: 6, 16, 19, 24, 38, 44

Panna 24. 8. – 23. 9.
Když už jste udělal/a chybu, nepokoušejte se ji zastírat lhaním, situaci jen zhoršíte. Čestně ji přiznejte, a pokud sami nestačíte na nápravu, požádejte o pomoc. Pravidelně jezte, škodí vám nárazové a nekvalitní stravování. Jestli jste si na tento týden naplánoval/a přesný harmonogram, což asi jako správné Panny ano, pak mají pro vás planety škodolibý vzkaz – nic nebude tak, jak jste si naplánoval/a. Budete se muset přizpůsobovat událostem, na které budou zvláště první tři dny bohaté, budete se muset rozhodovat akčně, a to prostě proto, že s ohledem na brilantní schopnost analýzy víte, že by se taky mohl někdo rozhodnout za vás. A to by zamrzelo. Od středy do konce týdne se vše bude točit kolem financí, hmoty a úředních záležitostí. Víkend věnujte odpočinku a přátelům či rodině. Jejich podporu budete v budoucnu ještě potřebovat. Pozor na krk a zuby. 
Čísla do loterie: 1, 4, 17, 18, 31, 45 

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Můžete se těšit na příznivé dny, které vám vnesou do života vzruch, ale i úspěch. Čeká na vás velká životní šance, díky níž se můžete vznést až do oblak. Pro zadané to znamená štěstí v pracovní sféře, pro svobodné seznámení s úžasným člověkem. Pondělí věnujte pozornost všem dokladům a dokumentům. Pokud vás čeká za pár dnů maturitní zkouška, prohledejte i všechny poznámky. Středa bude pro mnohé doslova hektická. Čekají vás hodně důležité úkoly, které od vás budou vyžadovat hodně pečlivosti a koncentrace. Ale následná odměna by vás měla opravdu potěšit. V pátek již budete unavení a může na vás čekat velmi nepříjemná hádka doma nebo na pracovišti. Pokud budete neopatrní, řeknete něco, co vás bude velmi mrzet, aniž byste to mohl/a vzít zpátky.
Čísla do loterie: 7, 31, 34, 37, 40, 46

Štír 24. 10. – 22. 11.
Váš život může dostat nečekaný spád i směr. Nebojte se jít za tím, co se před vámi otevírá, a to i v případě, že se vám nebude situace jevit příliš dobře. Občas je prostě dobré i trochu zariskovat. A risk se v tomto případě vyplatí. Pokud se zbavíte strachu a budete si více věřit, můžete objevit i nevídané. Jen si dávejte pozor, abyste se v těch novinkách, plánech a budování budoucnosti na základě výhodných nabídek, co se pohrnou jedna za druhou, nakonec neztratil/a!  Od pondělí do čtvrtka budete potkávat nové lidi nebo obchodní partnery, věnujte jim pozornost. V pátek vás může překvapit nabídka na služební cestu, která může být do budoucna zdrojem vašich příjmů. Víkend věnujte sportu, vycházkám nebo cykloturistice.
Čísla do loterie: 2, 9, 11, 14, 22, 44

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Příští týden budete mít velmi dobré organizační schopnosti. Dokážete si to v práci uspořádat tak, jak nejvíc potřebujete. Dařit se bude zejména zahradníkům, prodejcům bazénů a zahradní techniky. Pondělí věnujte organizaci nadcházejících schůzek či pohovorů. V úterý a ve středu řádně zkontrolujte veškerou potřebnou techniku, od počítačů po vozový park. V pátek vás mohou čekat větší výdaje. Zatímco na začátku týdne nebudete vědět co dřív, o víkendu můžete mít pocit, že na vás celý svět zapomněl. Nečekaného volna můžete využít k uspořádání knihovny nebo k probrání počítačových souborů. S knihami manipulujte opatrně, stav vašich zad vyžaduje citlivé zacházení! 
Čísla do loterie: 1, 4, 7, 12, 16, 17

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Žijte více přítomným okamžikem, nezabývejte se tolik tím, co bude. Pamatujte, že stoprocentní jistoty neexistují. Užívejte si života. Nebojte se změn, které s největší pravděpodobností v tomto období přijdou. Budou jen k lepšímu, i když to chvíli potrvá. Nakonec zjistíte, že jste už nějaký čas stejně přemýšlel/a o tom, zda kráčíte správným směrem. Svá rozhodnutí nikomu nevysvětlujte, protože po nich nikomu nic není. Tento týden si můžete polepšit nejen finančně, ale i vztahově. Nová setkání vás čekají zejména ve středu a v pátek. O víkendu se věnujte spíše zábavě, kino, divadlo či dobrá večeře vám spraví náladu. Pozor si dávejte na drobná zranění, vše řádně vydezinfikujte. 
Čísla do loterie: 13, 14, 25, 26, 39, 40

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Zatímco první tři dny týdne jsou v pořádku, ve čtvrtek a v pátek se připravte na dusno. Postará se o něj Merkur, který svým vlivem zbytečně zostřuje nejen debaty, ale i naprosto normální rozhovory. Mluvte laskavě a nepřehánějte to s ironií! Buďte opatrní především při zkoušení nových věcí a při sportu. Co se může zdát na první pohled jako dobrý nápad, který nevyžaduje příliš dovedností, může být pro vaše tělo nadměrná zátěž. 
Čísla do loterie: 6, 15, 26, 29, 31, 33

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Milé Ryby, nějak se vám to jaro dostává pod kůži. První dubnový týden vás asi doslova vycucne. Můžete čekat všechno možné, jenom ne klid a žabincový rybníček kdesi uprostřed hvozdů. Mírně se vám asi budou zapalovat lýtka, takže mnohým z vás nastanou problémy se zálety, ale na stranu druhou i se žárlivostí. Prostě si projdete obdobím, které vám přinese klasické dilema mezi svobodou a věrností. Na jednu stranu totiž budete mít touhu po nezávislosti, a přitom velmi silnou potřebu bezpečí. Najít rovnováhu bude asi těžké, ale bez klidu to skutečně nepůjde. Ryby se zamilovávají podle přísných zákonů zamilovaných románů. To znamená vášeň, hormony, rozervané košile, štěstí, bolest a sople u nosu. Po vztahu s Rybou zůstává spálená pustina pokrytá silnou vrstvou bezbarvého popela. A krvavé slzy poletují kolem vás jako červené balónky někde na oběžné dráze Phobosu. Je to s vámi v oblasti lásky skutečně těžké. Tento týden bude vhodné dát si pozor i na uzavírané smlouvy a v případě obchodních partnerství si trochu pohlídat činnost společníka. 
Čísla do loterie: 2, 7, 15, 34, 39, 42


Počasí Kladno

Předpověď počasí