Týden vědmy Johany. Berani, čeká vás nepříjemný konflikt!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

 

Beran 21. 3. – 20. 4.
Berani jsou tvrdohlavými lidmi, kteří si neradi a opravdu jen těžko přiznávají své vlastní chyby. Pokud je na ně upozorníte, často se urazí. Také bývají často netrpěliví a nesnáší na někoho nebo na něco čekat, vše chtějí mít hned a tady. V úterý vás čeká nepříjemný konflikt, ve kterém se možná dostanete do nevýhody, bude lepší situaci přehodnotit a raději se uklidnit. Ve čtvrtek nezapomeňte na věci, které jste v minulosti někomu slíbil/a. Rozhodně se rozhoupejte a své slovo dodržte, aby vás okolí nepovažovalo za nespolehlivého člověka. O víkendu zkuste zajet na místa, která dobře znáte a kde načerpáte tolik potřebný klid. Pozor si příští týden dávejte na ostré předměty nebo nástroje.
Čísla do loterie: 4, 13, 19, 30, 36, 48

Býk 21. 4. – 20. 5.
Poslední dobou máte práce nad hlavu. Jste neustále v jednom kole, a když se to uklidní v práci, s vervou se vrháte na práci doma či kolem zahrady. Zkuste trochu zvolnit a užívat si sluníčka. Načerpáte tolik potřebnou energii na další dny. Od středy do pátku si držte od těla lidi narozené ve znamení Lva, Štíra nebo Vodnáře. Společnou řeč asi jen těžko najdete. Polovinu víkendu věnujte své práci, budete mít náskok, a druhou věnujte rodině. Dopřejte svému tělu dostatek tekutin. Také pití čistících čajů vám udělá dobře. Pokud půjdete někam v pondělí hodovat, nepřehánějte to s alkoholem.
Čísla do loterie: 11, 13, 15, 23, 26, 47

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
V pondělí a úterý toho asi moc neuděláte, ale od středy do pátku budete v jednom kole. Pokud si na tyto dny naplánujete pracovní pohovor nebo máte dohodnutou důležitou schůzku či jednání, bude vám to pálit a s mluveným slovem nebudete mít absolutně žádný problém. Budete vyhledávat příležitosti ke komunikaci s lidmi, a pokud studujete, půjde vám studium v tyto dny výborně. Před víkendem nezapomeňte řádně zkontrolovat stav svého vozidla a svoje auto případně připojistit, hrozí nebezpečí nehody.
Čísla do loterie: 1, 7, 9, 19, 37, 38

Rak 22. 6. – 22. 7.
V pondělí si užívejte volna a sluníčka, načerpejte sílu, protože ve středu do vašeho života vstoupí něco velmi nepříjemného. Bude to natolik razantní akce, že se z toho nedokážete vůbec vzpamatovat. Zaútočí na vás někdo, od koho byste to nikdy nečekal/a a navíc si s údivem uvědomíte, že tento člověk dokáže být pěkně nebezpečný. Nesnažte se hledat řešení a raději počkejte, až se to všechno přežene. Vyšší síly vás rozhodně nenechají bez pomoci a pošlou vám ochránce, který bude s radostí hájit vaše zájmy. Potlačte svoji pýchu a pokorně přijměte radu od někoho zkušenějšího. V pátek se pravděpodobně objeví zajímavá pracovní nabídka, která s sebou přinese i hodně cestování. O víkendu dejte přednost dětem - procházky, výlety či jiné zajímavé akce je jistě nadchnou.
Čísla do loterie: 2, 5, 20, 25, 33, 47

Lev 23. 7. – 23. 8.
Jste natolik chytří, pracovití a podnikaví, že víte, jak peníze vydělat. I když máte vyšší příjmy, touha po pohodlném a příjemném životě vás svádí utrácet, jenže v příštím týdnu byste měl/a více šetřit a vytvořit si finanční rezervy. Svoji práci i finance nakonec zvládnete, ale horší to bude v lásce. Řada partnerských vztahů projde zatěžkávací zkouškou, dojde k pročištění atmosféry, což s sebou přinese nelehké chvíle. Situace vás donutí podívat se na svůj život trochu jinak, přehodnotit žebříček vašich hodnot a vnímat vaše nejbližší s větší úctou a pokorou. Aby vaše vztahy byly harmonické, budete muset vynaložit nemalé úsilí a trpělivost. Naučte se být tolerantní, řešte svoje problémy alespoň občas kompromisy, nebuďte tolik samolibí a zbytečně nelpěte na svých postojích. Musíte si uvědomit, že váš partner se může zajímat i o jiné věci než jen o vás a vaše pohodlí.
Čísla do loterie: 3, 14, 29, 32, 39, 46

Panna 24. 8. – 23. 9.
Příští týden ukažte v zaměstnání odvahu. Předneste na poradě návrh, na kterém již delší dobu pracujete a máte jej do detailů propracovaný. Budete příjemně překvapen/a, jak se váš nápad sejde s pozitivními reakcemi. Vaše snaha bude náležitě oceněna. Od středy do pátku se bude dařit všem, kde hraje hlavní roli systém a řád, například instituce zabývající se plánováním, mechanikou, technikou a funkčními procesy. Využijte této doby k dotažení svých plánů. Víkendový „pokec“ s přáteli vám donese tajemství, které se vás bezprostředně týká. Překvapení na sobě sice nedáte hned znát, ale jak je vašim zvykem, budete se snažit zjistit bližší informace. Někdo vám klidně může vrazit kudlu do zad. Novinka vás rozčílí natolik, že po celý zbytek víkendu nebudete myslet na nic jiného. Každé znamení má své neduhy a chudák Panna velmi trpí na zažívání. Vynechejte veškeré tučné, mastné a smažené pokrmy. Stravujte se obezřetně a zdravě, abyste víkend neproseděl/a na pohotovosti nebo na wc.
Čísla do loterie: 4, 8, 21, 27, 35, 40

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Milé Váhy, máte příští týden asi nejhorší karty za posledních pár měsíců. Karty oznamují především pád na samé dno a ztrátu veškerých jistot. Zcela reálně vám hrozí ztráta zaměstnání, finanční krach nebo rozvod, to vše jako důsledek vašich předchozích chybných kroků. Cesta, po níž jste vydal/a, byla bohužel špatná, teď ale není čas na to, abyste složil/a ruce do klína a litoval/a se. Je velmi pravděpodobné, že v některých oblastech svého života budete muset začít od úplného začátku, na druhou stranu se vám nabízí obrovská šance udělat věci jinak a lépe. Existují byliny, které působí jako rostlinné harmonizátory a mohou vám pomoci k pohodě a celkovému vyrovnávání. Tyto byliny jsou většinou cizokrajné, například kořen ženšenu, eleuterokokus, maralový kořen a klanopraška. Navíc pomáhají lépe překonat stres a únavu, zvyšují odolnost a výkonnost organismu a oddalují stárnutí.
Čísla do loterie: 1, 6, 10, 16, 22, 45

Štír 24. 10. – 22. 11.
Příští týden budete mít tak trochu plačtivé období. Rozesmutní vás snad úplně všechno. Přitom ke smutku nebudete mít nějaký zvláštní důvod, přesto se slzám nedokážete ubránit. Někdy je potřeba se vyplakat, i když bezdůvodně. Slzy jsou léčivé pro duši. Od středy do pátku využijte v práci svoji představivost a takticky si upravte věci tak, aby vám vyhovovaly. O víkendu se snažte nejen odpočívat, ale také cestovat. Jen se pro tentokráte vyhněte horám, hrozí pády stromů a kamenů.
Čísla do loterie: 12, 15, 16, 29, 31, 44

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Začátkem týdne se vám podaří opravdu něco úžasného. Možná jste se již delší dobu snažil/a něčeho dosáhnout a nyní je ideální čas sklidit zasloužené ovoce. Vyhřívejte se na výsluní svého úspěchu a nedovolte nikomu, aby vám vaši upřímnou radost zkazil. Ve druhé polovině týdne se mohou single Střelci začít rozhlížet kolem sebe, náhodná známost se může přerodit na něco většího a krásnějšího. V partnerských vztazích se řiďte tím, co vidíte, drby neposlouchejte. Vaše zuby by vyžadovaly trochu více péče. 
Čísla do loterie: 1, 2, 5, 16, 18, 48

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Váš osud se bude vyvíjet jiným směrem, než očekáváte. Nebuďte z toho zaskočení ani podráždění, jde prostě o změny, které občas potkají každého z nás. Zkuste spíš pochopit, proč to tak je. Časem bude ve vašem postoji docházet ke konkrétním změnám v dobrém slova smyslu. Začnete objevovat nové možnosti dalších aktivit, nové oblasti, do kterých budete moci zasáhnout. Dostanete se pak do souladu jak sami se sebou, tak i s okolím a událostmi, které se budou dít. Vaše přehnaná svědomitost, úzkostlivost a pečlivost vás často přivádí k tomu, že se trápíte nad problémy, které ještě nevyvstaly. Zkuste si milí Kozorozi častěji během dne říkat „Nemám strach“. Od středy do pátku si nebudete příliš rozumět se svými kolegy. Vadit vám bude jejich očividná lenost, ale taky to, že mnohdy postrádají smysl pro spravedlnost a z každé práce se snaží vymluvit. Potom zůstává mnoho práce jen na vás, a to vás přestává bavit. O víkendu vám budou hvězdy nakloněny. Hodně odpočívejte, nikam se nežeňte a nic nepřehánějte, i tak se vám bude dařit.  
Čísla do loterie: 15, 20, 33, 35, 42, 44

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Milý Vodnáři, ani na chvíli neváhejte a chyťte se příležitosti, která se vám právě nabízí. Využijte všechny šance, které tento týden dostanete. Vaše vrozená intuice a představivost vás nezklamou. Vaši heslem by mělo být: Co můžeš učinit dnes, neodkládej na zítřek. Od úterý do pátku se bude dařit zejména tam, kde se používá veškerá počítačová technologie včetně jejího prodeje. Náročné dny naopak čekají na prodejce aut, náhradních dílů a pracovníky servisů. Jaro je v plném proudu a na mnohé Vodnáře čeká zamilovanost, radostné okamžiky a možná i ta pravá láska. O víkendu jděte mezi lidi, cestujte, komunikujte, bavte se. Také příroda vám udělá dobře. Stromy, které by neměly chybět ve vaší blízkosti, jsou javor, borovice, bříza nebo šeřík.
Čísla do loterie: 4, 9, 10, 14, 22, 34

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Milé Ryby, bude pro vás dobré, když rozvinete silnou vůli a donutíte se k užšímu kontaktu s realitou. Utíkejte před alkoholem a drogami všeho druhu. Nebuďte k sobě shovívaví a buďte na sebe přísnější, jinak nedopadnete dobře. Také buďte opatrní při volbě svého životního partnera. Bude-li spojení neharmonické, otřese to vašim zdravotním stavem. Poslední dobou se v této oblasti vydáváte na tenký led. Pokud podnikáte, neměli byste zapomínat na reklamu, a to zejména ve středu a v pátek. Kvalita je důležitá, ale bez propagace úspěch nedosáhnete. To se týká i zaměstnanců, měli by umět svou činnost prodat. Možná nastal čas požádat o zvýšení platu. O víkendu si klidně vyjeďte někam vysoko do hor, kde budete mít dostatek času na ty nejniternější pocity a emoce. Načerpáte pozitivní a hlavně poklidnou energii na další dny.  
Čísla do loterie: 3, 12, 17, 24, 27, 43


Počasí Kladno

Předpověď počasí