Týden vědmy Johany. Raci, pozor na spáleniny!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Příští týden vstupuje slunce do znamení RYB.

Symbolem Ryb, dvanáctého a posledního znamení tradičního horoskopu, jsou k sobě připoutaní dva velcí mořští koně nebo lvouni, kteří obývají nejvnitřnější krajinu moře. Symbolizují život po smrti i určitou svázanost – nemožnost se vyjádřit jinak než prostřednictvím druhého. Jsou symbolem duše, která bojuje v těle. Ryby jsou karmické znamení. Ovládají celou jihovýchodní Asii. A i když se to možná bude zdát divné, Ryby mají moc i nad saharskou pouští. Pod „rybím“ vlivem je i Portugalsko, španělská Galicie, oblast francouzské Normandie a města Alexandrie, Cleveland, Ohio a Sevilla.

V období těchto „zrozenců“ se příroda pomalu připravuje k novému životu, i když jsou tyto náznaky prozatím zcela nepatrné. Jeví se zde jakýsi chaos, vyvolaný na jedné straně stále ještě trvajícím zimním spánkem, ale současně již projevující se předzvěstí jara. Tento chaos se projevuje i v povahách lidí narozených v této době. Jsou jaksi nehotoví a nerozhodní. 

Ryby jsou velmi citlivé, přístupné dojmům, často mediálně založené, ale málo odhodlané, podléhající snadno duševní sklíčenosti. 

V době, kdy Slunce prochází znamením Ryb, letos to bude v době od 19. února do 20. března, byste se měli zamyslet, zda přijmete zodpovědnost za své chování. Když se objeví potíže, máte tendence svalovat vinu na druhé, nebo hrát roli oběti?

Ryby plovoucí opačným směrem mohou být výzvou. Můžete se rozhodnout, zda budete silný žralok, nebo chcete být ouklej obecná, která se schovává za kameny? Je to jen na vás.

 

 

Beran 21. 3. – 20. 4.
Příští týden budete klopýtat sami o sebe, dávejte si pozor na své chování. Trampoty mohou nastat nejen v práci, ale i doma. Z vašeho domova se může doslova stát slovní bojiště - budete měnit své postoje i názory. Navíc vám nebude nic vyhovovat, takže sem tam nastane nějaký konflikt. Budete mít tendence se utrhovat na členy své rodiny, a to pro úplné maličkosti, tak si to hlídejte! Potrápit vás mohou průdušky, rýma, kašel a záněty žil.
Čísla do loterie: 1, 26, 27, 31, 32, 45

Býk 21. 4. – 20. 5.
První dny příštího týdne jsou velmi vhodné pro nákupy, určitě domů nepřinesete žádnou zbytečnost. Od čtvrtka se začne ale poněkud „zatahovat“ a vám se může zdát, že nemáte pevnou půdu pod nohama. Možná se vám začne před očima rozplývat nějaký dlouhodobější sen. Může se jednat o komplikace v oblasti soukromého života, s kolegy či s obchodním společníkem. Bude nutné nepodlehnout zmatku a nehledat rychlá řešení, protože vaše vidění reality bude od skutečnosti na hony vzdáleno. O víkendu vyrazte do přírody, to vám pomůže odreagovat se od problémů. 
Čísla do loterie: 2, 4, 28, 29, 35, 37

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Potřebujete klid. Udělejte si čas, zapalte svíčku a rozjímejte nad předešlým rokem. Uvědomíte si spoustu věcí, které jste dělal/a špatně a díky tomu už stejnou chybu či krok nebudete opakovat v budoucnu. Připravte se na nějaký výdaj okolo domácnosti zejména ve vztahu k elektronice. Mohou se objevit nějaké spory okolo opravy, kterou sice zaplatíte, ale spokojeni s funkčností spotřebiče nebudete. Od čtvrtka do neděle budou múzy na vaší straně. Pokud se nějakým způsobem věnujete hudbě nebo uměleckému světu, budete mít dostatek inspirace, která bude prospívat vaší práci. Blíženci jsou znamení vzduchu, a tak jejich výsadou i prokletím jsou dýchací cesty a dutiny a plíce. Proto by měli být velmi opatrní a vyvarovat se nachlazení, které je skolí raz dva. 
Čísla do loterie: 10, 13, 25, 36, 40, 44

Rak 22. 6. – 22. 7.
Začátek týdne vás bude nutit k přemýšlení a k dořešení problémů, které jste v minulých týdnech zanedbal/a nebo odsunul/a. Navíc budete mít jaksi více „nabroušeno“, Zpozorujete, že vám to zkrátka moc mluví, jako by proud vaší výmluvnosti nebyl k zastavení. Jenže kvantita není kvalita. Lidé vám velmi často nebudou rozumět a vy ani nebude schopen/na obhájit svoje názory ani postoje. Můžete být dokonce tak rozrušen/a, že někde zapomenete aktovku, kabelku, spisy či klíče a tou nejhorší variantou bude to, když v nějaké restauraci či baru zapomenete sami sebe! Prostě slovní i myšlenkový zmatek. Dopisy a všechny listiny raději dvakrát zkontrolujte, nebo se další týdny nebudete stačit divit. V pátek si kupte něco pro radost. O víkendu navštivte známé. Pozor na spáleniny.
Čísla do loterie: 16, 17, 22, 32, 34, 41

Lev 23. 7. – 23. 8.
Pokud budete muset mluvit v následujícím období na veřejnosti, velmi pečlivě se připravte a zvažujte každé slovo předem, protože Merkur nebude úplně na vaší straně. To se týká také cestování, protože se velmi lehce můžete splést nebo třeba ve vlaku zaspat - a probudíte se až v depu, ve městě, které vůbec neznáte. Připravte se i na to, že vaše myšlenky se stočí hluboko do nitra, což vás mnohé vrátí do dětství a probudí to nějakou dávno zapadlou nepříjemnost, kterou jste kdysi prožil/a. O víkendu si zajděte zaplavat nebo do sauny.
Čísla do loterie: 5, 7, 9, 24, 30, 46

Panna 24. 8. – 23. 9.
Příští týden vám přinese spoustu aktivit, tak budete k nezastavení. Vaše práce i hovory se potáhnou dlouho do noci. S blížím se pátkem se stále víc a víc vaše myšlenky budou stáčet k vaší kariéře, profesi, společenskému statutu. Zejména pokud jste ve stávajícím zaměstnání nespokojeni, asi se nevyhnete myšlence, zda v této oblasti neudělat změnu, a zda by nebylo rozumné a prospěšné začít hledat něco jiného, smysluplnějšího. Nakládáte si toho na sebe čím dál tím víc a někdy řešíte záležitosti zcela zbytečné. Věnujte se rodině a dětem. Bujaré večírky jsou sice fajn, ale stabilitu vám rozhodně nezajistí. Pozor na dýchací potíže, časté horečky, ale také psychické problémy.
Čísla do loterie: 1, 3, 11, 12, 45, 47

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Od pondělí do středy bude dobré věnovat se všem aktivitám  které jsou zaměřené na cizinu, cizince, ale i cizí osoby, neznámá města, kam budete třeba muset dojet. Prověřte své jazykové znalosti, budou se vám hodit. Dařit by se mělo obchodníkům, kteří navazují smlouvy s cizinou nebo nějaké zboží z ciziny dovážejí. V noci ze čtvrtka na pátek se vám mohou zdát zajímavé, živé sny a tak se vaše myšlenky mohou i v dalších dnech toulat světem představ a idejí. Neklidné spaní vám může způsobit i potíže se štítnou žlázou. O víkendu můžete posedět nad sklenkou dobrého moku s přáteli či rodinou.
Čísla do loterie: 2, 26, 29, 32, 44, 48

Štír 24. 10. – 22. 11.
Po celý týden se bude velmi dařit Štírům narozeným v době od 4. 11. až 10. 11. a dále pak narozeným v době od 17. 11. do 20.11. Platí to pro všechny oblasti, počínaje studiem a konče obchodním jednáním. Skvěle se vám bude dařit rozlišit nepodstatné, takže energii nebudete rozptylovat, vždy ji investujete tam, kde to bude třeba. Pokud máte v tomto týdnu před sebou nějaký test, psanou zkoušku, i zde byste měl/a být úspěšný/á. Finance jsou také na vaší straně, můžete si tedy dovolit plánovat letní dovolenou. Jen opatrně na cestách, tam hrozí menší karamboly. 
Čísla do loterie: 18, 19, 20, 21, 33, 42

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Příští týden bude patřit především citům. Počátkem týdne se mohou zamilovat Střelci narození 5. 12. až 7. 12. a ve středu se zase velmi rychle můžete stáhnout a dělat mrtvého brouka. Ale raději telefon zvedněte a řekněte na rovinu, že to byl omyl. I následující dny se budou točit kolem manželství nebo partnerství. Pokud máte v této oblasti chuť něco změnit, udělejte to! Vyřešte a s konečnou platností uzavřete jakékoliv neshody s protějškem. O víkendu raději zůstaňte doma, hrozí totiž maléry. Nepozorný soused, který zapomene utáhnout kohoutek a z bytu vám díky tomu udělá jedno velké jezero. Vandal, který poničí vaše auto, nebo budete potřebovat někomu pomoc. Využijte proto tyto dny k relaxaci u dobré knihy. Pokud nějakého Střelce trápí problémy se zrakem, může vyzkoušet heřmánek, světlík, měsíček či jitrocel. 
Čísla do loterie: 4, 8, 13, 17, 26, 40

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Příští týden vás mohou čekat nějaké pozitivní změny. Doslova vás to bude popohánět a vy si budete vytvářet podmínky, abyste si mohl/a splnit nějaký svůj životní sen! V práci bude asi honička, ale na stranu druhou máte možnost vydělat slušné peníze a taky je účelně utratit! Víkendové dny se mnoho Kozorohů bude snažit trávit ve svém rodišti, s rodiči - prarodiči. Možná, že se bude jednat o nějaké rodinné setkání, a to dá příležitost těm z vás, kteří zde mají nějaké „restíky“ v podobě konfliktů, vše napravit. Kozorozi by měli být velmi opatrní na své kosti a vůbec celý pohybový aparát, zvláště páteř. 
Čísla do loterie: 1, 27, 29, 32, 44, 49

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Od pondělí do středy si budete připadat jako na houpačce, způsobí to neschopnost najít rovnováhu mezi myšlenkami, které vás budou ponoukat k novým věcem a tím, co je skutečně reálné.. Možná se necháte unášet nějakým skvělým nápadem, abyste posléze zjistil/a, že to bylo plýtvání časem…Od čtvrtka pocítíte nárůst energie a vše se zase usadí. Hlavním atributem Vodnářů jsou jejich ruce a nohy a vůbec jejich schopnost pohybu. Rozdíly jsou ale velmi markantní, protože Vodnáři jsou buď abnormálně šikovní, nebo naprosto leví a neohrabaní. Takže pro všechny platí – pozor, opatrně! Hrozí vám úrazy. 
Čísla do loterie: 6, 8, 23, 28, 39, 45

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Ach ty Ryby… Pokud bude mít nějaké znamení problémy s láskou, tak to budou především Ryby, a to zejména ženy narozené od 1. 3. do 10. 3. Ryby jsou většinou klidné, věrné a neuchvátí je ani nezávazný flirt. Jakmile ale dojde na krizi středního věku a propad sebevědomí, je nevěra na spadnutí. Prostřednictvím sexu a vzrušení si dokazují, že mají pořád kouzlo. Těžko s tím něco uděláte. Bylo by vhodné se zamyslet a hlavně přehodnotit své chování. Budete mít sklony k teatrálnosti a manipulaci a příští týden to můžete víc než přehnat. Krize a potíže si způsobujete samy, milé dámy, tak pozor! A pak, dobře víte, že vše se vrací. Psychicky labilnější dámy mohou mít problémy se srdeční arytmií. 
Čísla do loterie: 14, 15, 26, 31, 38, 43


Počasí Kladno

Předpověď počasí