Dobrá práce kladenských kriminalistů. Násilník z herny dopaden

Kladenští kriminalisté v průběhu několika hodin zadrželi podezřelého muže, který se dne 29. prosince 2015 dopustil trestného činu loupeže v herně v Kladně.

Krátce před půlnocí neznámý muž za užití násilí s úmyslem se zmocnit finanční hotovosti fyzicky napadl obsluhu v místní provozovně v ulici Ocelárenská v Kladně. Následkem útoku do obličeje upadla napadená pětadvacetileté žena na zem a do krátkého bezvědomí. Neznámý muž poté odcizil z trezorů v baru finanční hotovost ve výši několika desítek tisíc korun.

Na základě policejního šetření kladenští kriminalisté zadrželi podezřelého muže kolem patnácté hodiny dne 30. prosince 2015 v Praze. Při zadržení kriminalisté u pachatele (30) nalezli část finanční hotovosti v podobě několika desítek tisíc korun, kterou odcizil v baru. V průběhu vyšetřování se podezřelý muž ke spáchání trestného činu doznal a byl umístěn do policejní cely.

Policie podala na Okresní státní zastupitelství v Kladně podnět na vzetí do vazby, který byl akceptován a ve čtvrtek 31. prosince 2015 byl násilník eskortován do vazební věznice v Praze.

- red -

Ilustrační foto: archiv

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí