Zatěžují vás ceny vašeho mobilního operátora?

Zákonodárci se opět "aktuálně" zabývají myšlenkou umožnit vstup na náš trh čtvrtému mobilnímu operátoru. Slibují si od toho snížení cen služeb z užívání mobilních dat. Zatěžuje vám v současné době rozpočet váš mobilní operátor?

    

  slansky2

Jaroslav Slánský, herec

ANO

Zatěžuje, protože mě nebaví každé dva roky smlouvat o lepší tarif, lepší připojení a více dat. Oficiální nabídku jsem ale nikdy neakceptoval a domlouval jsem se s jasnými požadavky soukromě. Všem doporučuji to samé a nemusíte se nechat vláčet nabídkami na další tři sim karty pro příbuzné a zvýhodněné telefony, které nikdo v daný okamžik nepotřebuje. 

  

 drahovzal2

Martin Drahovzal, optik

NE

Mám tarif přes známého, tedy za nestandardní cenu. Jinak všeobecně je to velmi drahé. Myslím, že na tom operátoři dost vydělávají.

 

 klesnilradnihlavicka

Jiří Klesnil, zastupitel

NE

Finančně mě to nijak zvlášť nezatěžuje. Ale levnější by tyhle služby mohly být a jejich poskytovatelé by se mohli ke svým zákazníkům chovat vstřícněji. Nechápu, proč se častokrát tak chovají k těm novým a ne ke stálým... 

    

 46cepkova2 

Kristýna Čepková, divadelní dramaturgyně

ANO

Pochopila bych, kdyby to bylo nutné. Ale z principu mi vadí, že máme skoro nejvyšší ceny mobilních služeb v Evropě... A ještě víc, že to naši čelní politici zneužívají ke svému konání v intencích populismu. 

-red-

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí