
Odborníci přes hmyz v těchto dnech varují před zvýšenou aktivitou a s ní spojenými nebývale vytrvalými útoky včel, vos a sršňů. Může za to jako vždy v tomto období zrající ovoce, cukr v nápojích, ale také některé parfémy. Zaznamenali jste i vy větší počet útoků bodavého hmyzu, než byste očekávali?
Tomíno Kučera, obchodník
ANO
S přítelkyní jsme to zaznamenali. Dáváme si pozor, když pijeme něco sladkého, jestli se v nápoji něco nekoupe, a když si dáme zmrzlinu, už čekáme, kolik hmyzu přiletí.
Petr Šváb, zaměstnanec
NE
Nic mimořádného jsem v tomto směru nezaznamenal.
Jakub Kubálek, rybář
NE
Já jsem pro všechen bodavý hmyz každý rok častou a oblíbenou obětí. Takže ani v těchto dnech pro mne nic neobvyklého...
Kristýna Čepková, divadelní dramaturgyně
ANO
Velmi. Kromě toho, že z nějakého důvodu přitahuji komáry, nám do bytu dvakrát v jednom týdnu vlétl sršeň. Nikomu ale neublížil.
Jan Murárik
- Zakázali byste žákům ve školách pití energetických nápojů?< Předchozí
- Byl pro vás první máj skutečně někdy lásky čas?Další >