Slovan Kladno poprvé za tři body na venkovním hřišti

V předehrávaném 13. kole třetí třídy skupiny A vyhrál Slovan Kladno na hřišti Sparty Dřetovice 3:0 (1:0).

V prvním poločase hosté získali vedení již v 15. minutě díky zkušenému Rácovi. I v dalším průběhu poločasu Slovanisté kontrolovali utkání a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:1.
Ve druhém poločase nepřišel očekávaný tlak domácích a pokus o vyrovnání, ale naopak pykali za svoji nedisciplinovanost. V 54. min. Procházka a v 65. min. Žemla oslabili svůj tým. Mezi tato vyloučení se vešla ještě v 59. min. proměněná penalta Rácem a tím bylo o osudu utkání rozhodnuto. V závěru zápasu přidal ještě třetí branku Slovanu M. Tyburec a tak trenér Valta využil a v "anglickém týdnu " poslal na hřiště kompletní lavičku, aby šetřil síly na víkend .

Sparta Dřetovice - FK Slovan Kladno 0:3 (0:1)

Branky: 15. a 59. min. (penalta) Rác, 73. min Tyburec M.

Sestava Slovanu: Hnědkovský (83. Dvorovčik), Stoklasa, Pokorný, Hvězda, Prošek (76. Špalek), Bělohlávek, Pavlosek, Kříž (78. Bezák), Hnízdil (77. Brádka), Tyburec M.(78. Baláž), Rác