Poslední přípravný zápas Kladno prohrálo

Závěrečný duel letní přípravy se kladenskému SK nepovedl. Na domácím hřišti podlehl Velvarům 2:4 (1:3).

Zřejmě náročné tréninky, úmorné vedro i kvalita soupeře zapříčinily, že se Velvarští předháněli v zahazování šancí a kladenští se směrem kupředu pohybovali znatelně pomaleji. Přesto se třemi pěknými akcemi dostali v prvním poločase do dvoubrankového vedení, které do konce utkání dokázali  udržet. Za domácí se v každém poločase trefil dorážející Říha. Příští sobotu (10.15 hod.) se Kladno v prvním kole národního poháru doma utká s třetiligovým Benešovem.

SK: Kindl (Vokoun) – Hanzlík, Javorek, Šíma, Ježdík, Pudil, Janda, Pospíšil, Nosek, J. Růžička, Donát, Abrham, Stříška, Dejčmar, Procházka, Holub, Čížek, Tóth, Říha, Šnobl.