Hostouň se odpoutala od spodku tabulky

Sokol Hostouň vs. Baník Sokolov 2:0 (1:0). Důležité třetiligové utkání zvládli sokolové s přehledem.

Sokolov dávno postrádá druholigový šmrnc. Jakmile domácí zvedli hlavu i tempo hry, nevěděli Baníkovci kam dříve skočit. Obstřelování brány hostí zakončil v 25. minutě Hovorka parádním uklizením Mikerova centru. Pojistku k výhře přidal v 58. minutě důrazný Vlasák. Domácí šli proti poslednímu týmu ČFL skupiny A jasně za výhrou a s ní i za třemi body, které je odpoutaly od spodních pater tabulky.
Hostouň vyhrála druhé utkání v řadě a v tabulce jí po desátém odehraném zápase patří dvanáctá příčka ze šestnácti. V dalším duelu zavítají sokolové na hřiště pražské Admiry (neděle, 10.15 hod.).

Sestava Sokola: Tetour – Pavlík, Charvát, Kosík, Hovorka, Zahranychnyy, Hucek, Miker, Kabele, Hájek, Vlasák (Charvát, Mejdr, Mentberger, Shkyria, Kubáň, Dočekal, Gajdošík).