Třetí liga: Hostouň padla s Plzní

Sokol Hostouň vs. Viktoria Plzeň B 0:3 (0:1). Sokolové se v tabulce ČFL skupiny A drží na čtvrtém místě.

Dnešní odpolední duel přinesl jak zklamání do řad domácího klubu, tak i kopec smůly na hostouňských kopačkách. Zápasu by totiž slušela remíza. Hosté se poprvé trefili v závěrečné minutě poločasu z penalty. Domácí se k vážnější situaci nedostali. Po změně stran dostali pěkný gól po zahraném rohu a pak jim do sítě spadla takzvaná haluz. Sami dvakrát vyslali míč do odryté brány, dvakrát jim ho takřka z brankové čáry soupeř vykopl mimo vápno. Při jedné šanci rozhodčí zřejmě přehlédl ruku Plzně...
Hostouňští podruhé za sebou doma padli 0:3. V sedmi jarních duelech vsítili čtyři branky a dvanáct jich obdrželi. Sestoupit sice díky nasbíraným podzimním bodům nemohou, ovšem kdyby jich nebylo, nyní bychom je za současné bodové konstelace hledali u dna tabulky... Příležitost nabrat potřebné seběvědomí dostanou příští sobotu na hřišti Karlových Varů.