Fotbalisté SK soupeře přehrávali

V plné přípravě si kladenský SK pozval do Srb Litoměřicko. Výsledek 1:0 (0:0) neodpovídá množství promarněných šancí Kladna.

První poločas dvacítka hráčů marně hledala recept na gól. Kladenšti přitom měli čtyři dobré příležitosti.

V druhém poločase si zahrál Hanzel, avizovaná posila na hrot útoku. Ročník 92 vyrůstal ve Spartě, kopal roky v Anglii, ovšem poslední sezonu toho prý mnoho nenahrál.

Výborné utkání zahrál Hanzlík na stoperu, jen mu  chybělo na druhé straně přesnější zakončení hlavou. Abrham ještě trefil břevno, a  co se dostalo k Tesařovi, to zkušený matador vyřešil. Šest minut před koncem se ke vzdálenější tyči trefil Richter.

Sestava SK: Tesař - Borák, Hanzlík, Suchý, Abrham, Růžička, Holub, Čížek, Šima, Procházka, Nesládek  (Kleinmond, Hanzel, Richter).