Sokolové připustili drama

Sokol Hostouň v nervydrásajícím zápase přehrál Baník Souš 3:2 (0:1).

Vítězství 7:2 z posledního jarního kola snad ani nikdo z domácích fanoušků nečekal, ale hru bez střelby mezi tři tyče asi taky ne...

Na každé straně byla k vidění jedna pološance, a přesto po poločase Souš vedla. Domácí hráli tolik "malých domů", až se jim to nevyplatilo. Baníkovci totiž  jednu z nich vystihli...

Po změně stran pokračoval fotbal mezi vápny, ovšem s mírnou převahou Sokola. Co neprošlo do šestnáctky po zemi, dostalo se do ní vzduchem. Hlavička Vegrichta se ještě neujala, Charvátova v 63. minutě už ano. V 71. minutě si na Markův perfektní centr naběhl Kulhavý a ukázal, že rovněž menší hráči umí dát gól hlavou. Vzduchem přilétlo také vyrovnání. Dlouhý centr do malého vápna přistál soupeři  ideálně na kopačce...

Hostouňští se nadechli k závěrečnému náporu. Tentokrát nechali míč běhat po trávě a Hájek v 83. minutě poslal z hranice vápna svůj tým znovu do vedení.

Sokol ve středu sehraje 1. kolo MOL Cupu doma s Vyšehradem (18.00 h.) a v sobotu jede v druhém divizním kole do Chomutova  (10.15 h.).

Sestava Sokola: Kudrna - Vašák, Trapp, Dunderovič, Charvát, Vegricht, Lohoyda, Marek, Kulhavý, Věchtík, Hájek  (Pettík, Stojka, Hanuščík, Kostorek, Linc, Dukát, Kabele ).