Ve fotbalové divizi se hraje předposlední kolo

V divizní skupině B, do které jsou zařazeny týmy SK Kladno a Sokol Hostouň, je na programu o tomto víkendu předposlední podzimní kolo. 

Zítra na Stadionu Františka Kloze přivítají hráči SK soupeře z Chomutova (10.15). Potkají se sousedé v tabulce. Kladno je aktuálně na osmém místě, protivník ze severu Čech obsadil příčku devátou. Týmy od sebe dělí pouze rozdíl ve skóre. Chomutovští na podzim venku vyhráli v Souši, Rakovníku a v Ostré, v dalších čtyřech utkáních na body nedosáhli. Kladenští doma ze sedmi zápasů vyhráli čtyřikrát. Ovšem naposledy doma prohráli na penalty s Motorletem. 

V neděli se milovníci divizního fotbalu přesunou do Hostouně, kde místní Sokol hostí pražský Meteor (14.00). Sokolové v minulém kole prohrou ve Zbuzanech promarnili šanci na trhák v čele tabulky. V současné době ji vedou o bod právě před Zbuzany a na jejich hřiště rozhodně nemíří snadný soupeř. Pražané totiž poslední dvě kola venku vyhráli a v celkové tabulce jim patří pátá příčka s šestibodovou ztrátou na Hostouň. 

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí