Hostouň po týdnu nasázela Libušínu bůra

Týden po senzační výhře Libušína nad divizní Hostouní ukázalo hostouňské béčko, jak se na krajské mužstvo musí. Sokol Hostouň B – Baník Libušín A-B 5:1 (1:1). 

První zápas zimní přípravy hostouňské rezervě vyšel vskutku náramně. Prvním poločas se nesl ve znamení vyrovnaného výkonu na obou stranách, a to jak herně, tak i výsledkově. Hrál se útočný fotbal jen s málem chyb. Do vedení 1:0 šla Hostouň, Libušín vyrovnal z trestného kopu zpoza vápna. Do druhého poločasu vstoupili sokolové aktivněji a postupně navyšovali vedení. Libušín nastřelil pouze břevno. Oživení v řadách sokolů přineslo střídání, kdy se do hry dostal navrátilec z marodky David Fábry.

„S výkonem a úrovní zápasu jsem spokojen. Musíme ještě doladit standardní situace a zrychlit přechod do útoku. Na první přípravné utkání jsme si zvolili adekvátního soupeře, který nás prověřil a ukázal nám, kde máme ještě mezery,“ uvedl skromně trenér Hostouně B Miroslav Supáček.

„Nominovali jsme kombinovaný tým sestavený z hráčů třetí třídy, ale také z pěti fotbalistů přeboru. U nich bych čekal lepší herní projev. Ve středu odjíždíme do konce týdne na soustředění, kde nás čekají zápasy v Karlových Varech a Mariánských Lázních,“ doplnil trenér Libušína Martin Nový. 

Sestava Sokolů: Hlava, Viduna, Dolejš (Krejsa), Krupička L., Hofman, Eliáš (Hlaváček), Bureš, Žíla (Jansa), Slanina, Antonín M. (Fábry).

Sestava Baníku: Hejduk, Dimov, Portužák, Pucholt, Výborný, Říčka, Caizl, Valta, Kopřiva, Neuman, Sejtarija (Felis).

-red-

Foto: Tomáš Bejbl

libutrener

Trenér Supáček začal nový fotbalový rok skvěle


Počasí Kladno

Předpověď počasí