Rytíři mají tři body za tři branky

Rytíři se předvedli po třech nedělích na domácí půdě proti Litoměřicím a zvítězili 3:0 (0:0, 0:0, 3:0).

Diváci v úvodních dvaceti minutách viděli jen pár nevyužitých šancí obou týmů, a proto se šlo do kabin za bezbrankového stavu. V úvodu druhé třetiny zachránila domácí tyč jejich branky. Rytíři se vzpamatovali a drželi se v útočném pásmu, také díky přesilovým hrám, které bohužel nevyužili. Litoměřice se bránily a přitvrdily hru, domácím se to nelíbilo a došlo i na potyčky. I tohle dějství skončilo bez branky.

V poslední dvacetiminutovce se poprvé trefil v dresu Rytířů Štěpán Bláha a následně náskok navýšil Roman Přikryl. O třetí gól domácích se postaral Linus Svedlund a Kopřiva si čisté konto do konce utkání již pohlídal.

Další zápas odehrají kladenští hokejisté v sobotu 18. 11. na ledě HC Slavia Praha od 15 h.

Branky a nahrávky: 43. Š. Bláha ( J.Kloz, P.Machač), 47. R. Přikryl (J. Strnad, M. Pekr), 50. L. Svedlund (J. Lorraine)

Rytíři Kladno: Kopřiva (Cikánek) – Hořava, Repe, Lenďák, Štich, Kehar, Štindl – Redlich, Kubík, Kružík – Kloz, Machač, Bláha – Strnad, Přikryl, Pekr – Zikmund, Svedlund, Lorraine.

HC Stadion Litoměřice: Král (Michajlov) – Jeřábek, Pavlas, Smetana, Strejček, Jebavý, Jandus – Řehoř, Veselý, Bílek – Pilař, Hanták, Kantner – Helt, Válek, Stříbrný – Jirásek, Havelka, Dvořák.