Rytíři slaví v Třebíči a nabízejí vánoční dresy

Hokejoví Rytíři vyhráli na ledě Horácké Slavie Třebíč 2:1 (1:1, 0:0, 1:0).

V úvodním dějství to po sérii zahozených šancí dlouho vypadalo, že hráči půjdou do kabin za bezgólového stavu. Slavia ale tuhle vizi hned ve své první přesilovce rozptýlila. Čtyři minuty před sirénou pokořila soupeře v jeho silné disciplíně, ve hře v oslabení. Zdravě naštvaní hosté Horáčanům vzápětí úder vrátili. Strnad naskočil z trestné lavice, našel Vampolu, ten Svedlunda a bylo vyrovnáno. 

Druhé dějství se utápělo v nepřesnostech na obou stranách. Nejsvětlejším okamžikem se ukázalo fair play gesto obránce Zelingra, který rozhodčího upozornil, že faul na něj se nestal. Krátce po návratu z kabin do poslední třetiny zařídil Zikmund perfektním uvolněním Kružíka vedoucí branku Kladna. Od té doby domácí marně hledali cestu do Cikánkovy brány. Dvě minuty před koncem sáhli po hře v šesti, ale chvíli poté faulovali a početní převaha se převalila i s celkovou výhrou na stranu Rytířů. 

Fanoušci Kladna se nyní mohou těšit na dva víkendové domácí zápasy, ve kterých by mohl na led naskočit Tomáš Plekanec. V sobotu vyjedou Rytíři na led proti Litoměřicím (16.00) a v neděli změří síly s Frýdkem Místkem (16.00). 

Kladenský klub zveřejnil na svém webu speciální sadu vánočních dresů. Rytíři v nich sehrají 19. prosince domácí zápas s Přerovem. Vánoční dresy si můžete už nyní objednat v klubovém e-shopu, nebo během ligových utkání ve fanshopu na ochozu. U objednaných dresů je možné zvolit vlastní číslo a jmenovku. Dresy pro fanoušky jsou v provedení FANS, tedy bez šňůrek u krku a ze slabšího materiálu, než ve kterých nastoupí hráči. Pouze u objednávek, které budou uhrazeny do 30. 11., je klub schopen garantovat dodání do data zápasu 19. 12. (vyzvednutí ve fanshopu na ochozu), případně do Vánoc 24. 12. (doručení na adresu). Během utkání s Přerovem bude ve fanshopu na ochozu k dispozici celkem 30 kusů těchto dresů s číslem 68 a jmenovkou Jágr.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Vl. Brož – Vodný, Raška, Süss – Kusko, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Mlynář, Škvrně, Ferda – M. Novák.

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Zajíc, Nash, Zelingr, P. Hořava, Svedlund, Kehar, Veber – Strnad, Vampola, Zikmund – Jelínek, Machač, Kubík – Redlich, Kaut, Kružík – Vildumetz, Š. Bláha, Hajný.

Diváků: 1948

Jan Murárik

Autor designu dresů: Baron Graphic

vanocnidresy

Vánoční dresy jsou pěkné - objednáte si je?


Počasí Kladno

Předpověď počasí